Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 4. 12. 2020

Zasoutěžte si o luxusní voňavý balíček od značky LUMINIA!

Foto: archiv značky

Svíčky a voňavá atmosféra neodmyslitelně patří k Vánocům. Kolekce značek LUMINIA tvoří ucelenou škálu v podobě 100% přírodních svíček, vůní a difuzérů od svěžích, přes sladké a květinové, až po dřevité a orientální. Sáhnout po značce LUMINIA musí každý, kdo chce na letošní Vánoce navodit tu správnou atmosféru podle svých představ. A také každý, kdo chce obdarovat své blízké originálním osobním kouskem se jménem obdarovaného na etiketě. 

Luxusní svíčky LUMINIA jsou známé svým třpytivým voskem, který září jako čerstvý sníh. Pro dokonalou vánoční atmosféru doporučujeme novinku letošní sezóny, a to vůni Amber & Oud. Vzácnou, smyslnou a odvážnou vůni v podobě parfému i svíčky, která v sobě spojuje to nejvzácnější a nejdražší z parfémářských ingrediencí. Agarové dřevo, baltský jantar a ušlechtilé brazilské růžové dřevo. To vše protkané vanilkou a sexy kardamomem. S touto smyslnou vůní rozhodně zanecháte dlouhodobý dojem. 

Foto: archiv značky

Dalším naším tipem pro navození celkové harmonie a klidu v duši je vůně s exotickým názvem LUMINIA FRANKINCENSE. Božská, posvátná, ale i hříšná vůně představuje splynutí éterického kadidla, japonských Shiso lístků, kardamonu a posvátného dřeva Palo Santo, které má dokonce blahodárné účinky při nachlazení, bolesti hlavy a stresu. 

Foto: archiv značky

Tradiční svátky v jiném světle prožijete s vůní SACRED SANTAL, která vás ponoří do vánoční mystiky pomocí skořice a afrodiziakálního bílého santalu. Vůně BRANDIED PEAR má schopnost přenést vás do francouzské cukrárny, domov vám totiž provoní vanilkovými rohlíčky, brazilským kakaem a koňakem. Po čerstvě upečeném jablečném štrúdlu voní VIENNESE STRUDEL. A vůně SAFFRON MUSK dodá vašim Vánocům na ušlechtilosti a noblese.  

Čistě přírodní svíčky LUMINIA vydrží hořet 3krát déle než běžné svíčky, obsahují vzácné parfémy z esenciálních olejů a exotického koření. Ale hlavně neobsahují škodlivý parafín a jsou vhodné pro alergiky i astmatiky. Mají nadčasové a elegantní balení z ručně foukaného Bohemia křišťálu a je tak možné je dále využívat anebo vyměnit za slevu na další nákup.

Luxusní balíček Luminia
Foto: archiv značky
Luxusní balíček Luminia

LUMINIA vás okouzlí již při první pohledu a přičichnutí. Luxusní svíčka, která se sněhově třpytí, je dokonalým doplňkem do vašeho interiéru sama o sobě. Její vůni krásně doplní difuzér a parfém z kolekce „zimních“ vůní – kořeněné, smyslné, elegantní. Zkrátka ideální teď na zimu. To vše zabaleno do skvostného dárečku.

Balíček LUMINIA pořídíte za 10 000 Kč nebo si o něj můžete zasoutěžit.

SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček od značky Luminia obsahující svíčku Grande, difuzér a vůni z kolekce „zimních“ vůní ve velikosti 50 ml v hodnotě 10 000 Kč. Odměníme tu nejzajímavější odpověď na soutěžní otázku. Soutěž o tento balíček trvá do půlnoci 10. 12. 2020, ale každý den do Štědrého večera odkrýváme nový dárek!

Balíček Luminia vyhrává:

Barbora Jermanová, Kadaň 

Čtěte dál