Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 3. 12. 2021

Zasoutěžte si o luxusní balíček Miracletox!

Foto: archiv značky

Všichni toužíme po tom najít tajný vánoční recept. Účinný, třpytivý a inovativní. A co kdybychom vám prozradili, že takový recept máme? A že vám dokonce pomůže udržet dokonalou a stále mladě vypadající pleť? Pssst, pojďte blíž, představíme vám naši tajnou přísadu – Beyond program domácí péče od Miracletox!

Beyond Program domácí péče vychází z minimalistického přístupu řešení kosmetických problémů, ale o to více se soustředí na účinnost. Protože základem kvalitní péče je nezůstat jen na povrchu, ale umět jít do hloubky. Miracletox obsahuje ingredience, které díky neinvazivní technologii tekutých jehel zajišťují vstup až do bazální vrstvy pokožky, odkud mohou nejefektivněji řídit všechny regenerační procesy v kůži. Výsledkem je pak krásná, zdravá a zářivá pleť. 

Je vůbec možné dostat se do hloubky pleti bez invazivních technologií? Ano, jde to. Je třeba si ale uvědomit, že proniknout neinvazivním způsobem do nejspodnější, bazální vrstvy kůže není jednoduché. Proto za tímto vším stojí roky vědecké práce, která vyústila v inovativní technologii Microspear®, jež efektivně redukuje vrásky, zvyšuje pružnost pleti a redukuje akné. 

Foto: archiv značky

Unikátní ingredience podporují tři základní funkce, které bojují proti již vzniklým vráskám a zároveň preventivně zabraňují tvorbě vrásek nových. A to:

- liftingový efekt

- zvýšení elasticity pleti

- regenerace kožních buněk

Beyond program se skládá ze tří typů produktů: tox ampule, masky a krému

Všechny produkty obsahují řadu látek, které pleť zklidňují, fungují protizánětlivě, a především se účastní udržování kožní bariéry. Hlavní funkcí tohoto programu je ovšem zvýšení pružnosti pleti, což spočívá především v obsahu kolagenu, konkrétně kolagenových peptidů. Liftingový program se kromě zvýšení pružnosti zaměřuje také na imunitní systém kůže. 

Foto: archiv značky

Tox Ampoule obsahuje 12 peptidů, které pomáhají při řešení kožních problémů a s redukcí vrásek, rozjasněním pleti a zvýšením pružnosti.

V Beyond programu najdeme také nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která velmi silně přispívá k hydrataci pleti a zároveň k udržení ceramidů v pleti. Ceraminy podporují tukovou složku kožní bariéry, zabraňují vysychání a udržují vlhkost v pokožce, což rovněž napomáhá k redukci vrásek.

Celý program tedy obsahuje nepřeberné množství ingrediencí, které se postarají o to, že nejen během svátků, ale po celý rok bude vaše pleť doslova zářit.

SOUTĚŽ: Vyhrajte jeden ze tří luxusních balíčeků Beyond program domácí péče od Miracletox v hodnotě 4 900 Kč. Odměníme ty nejzajímavější odpovědi na soutěžní otázku. Soutěž o tento balíček trvá do půlnoci 9. 12. 2021, ale každý den až do Štědrého večera odkrýváme nový dárek! 

Balíčky Beyond program domácí péče od Miracletox vyhrávají: 

Iveta Slívová, Praha

Tereza Hinštová, Ostrava

Petra Hanušová, Aš

Čtěte dál