Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 3. 12. 2020

Zasoutěžte si o mix vánočních balíčků vlasové kosmetiky od značky Kérastase!

Foto: archiv značky

Péče o vlasy je stejně důležitá jako každá jiná a není jedno, jaké produkty používáte. Určitě myslete na to, jaké máte vlasy, co vás trápí a čeho chcete dosáhnout. Kérastase má navíc několik řad, takže si vybere opravdu každý a koupě jejich profesionálních produktů určitě nebudete litovat.

Provoněná vánoční kolekce vlasové kosmetiky Kérastase splní vašim vlasům úplně všechna přání. Každá žena sní o krásných dlouhých a zdravých vlasech, které nikdy nevyjdou z módy. Dopřejte tak vlasům intenzivní péči, ať už vás trápí vlasový problém nebo se chcete pouze rozmazlovat. Kérastase je ideální řešení v každém případě.

Kérastase Résistance Extentioniste
Foto: archiv značky
Kérastase Résistance Extentioniste

Jestliže si přejete dodat vaší hřívě nový náboj energie, určitě vás nesmí minout Kérastase Résistance Extentioniste. Vlasová péče zajišťující krásné vlasy plné života. Péče podpoří růst vlasů a dodá jim zároveň potřebnou regeneraci.

Balíček Kérastase Résistance Extentioniste pořídíte za 1 499 Kč nebo si o něj můžete zasoutěžit.

Kérastase Genesis
Foto: archiv značky
Kérastase Genesis

Taky vás trápí, že vám nadměrně padají vlasy nebo se až příliš lámou? To je každodenní boj některých z nás. Pokud jste navíc blondýna a máte v oblibě celočerné outfity, může vám to minimálně kazit náladu. Vyzkoušejte Kérastase Genesis. Jedná se o každodenní vlasovou rutinu, která posílí vaše vlasy, sníží jejich lámavost a dodá jim potřebnou výživu.

Balíček Kérastase Genesis pořídíte za 1 510 Kč nebo si o něj můžete zasoutěžit.

SOUTĚŽ: Vyhrajte jeden ze tří balíčků vlasové kosmetiky Kérastase. Odměníme tři nejzajímavější odpovědi na soutěžní otázku. Soutěž o tyto balíčky trvá do půlnoci 9. 12. 2020, ale každý den do Štědrého večera odkrýváme nový dárek!

Balíček vlasové kosmetiky Kérastase vyhrávají: 

Tana Linhartová, Trutnov

Tea Mucková, Malovice u Netolic 

Sofie Marková, Brno 

Čtěte dál