Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 24. 12. 2020

Zasoutěžte si o roční předplatné Harper's Bazaaru!

Foto: archiv značky

Věděli jste, že Harper's Bazaar je nejprestižnějším a nejdéle vydávaným módním časopisem na světě? To už něco znamená, a navíc si toto oslovené naprosto zaslouží! Je inspirativní učebnicí stylu pro sebevědomou ženu s vlastním vytříbeným názorem, a především s neuvěřitelně luxusním vkusem. Svým čtenářkám měsíc co měsíc odhaluje nejnovější módní trendy, nezapomíná ani na novinky v kosmetice, zároveň přináší exkluzivní rozhovory a zajímavé reportáže. A ačkoliv je nyní cestování o kapku složitější, díky Harper's Bazaaru se každý měsíc můžete vydat na cesty alespoň pomocí zajímavé reportáže z různých koutů světa!

Roční předplatné Harper's Bazaaru
Foto: Richard Phibbs
Roční předplatné Harper's Bazaaru

Jste závislí na pravidelném přísunu těch nejaktuálnějších trendů a novinek ze světa módy, krásy, lifestylu, cestování a mnoha dalších oblastí, které vám Harper's Bazaar měsíčně nabízí? Máme pro vás šanci získat roční předplatné! 

Zasoutěžte si o roční předplatné Harper's Bazaaru nebo si ho za 946 Kč předplaťte na www.jenpročasopisy.cz

SOUTĚŽ: Staňte se jedním ze tří výherců ročního předplatného Harper's Bazaaru v hodnotě 946 Kč. Odměníme tři nejzajímavější odpovědi na soutěžní otázku. Soutěž o toto předplatné trvá do půlnoci 30. 12. 2020. 

Roční předplatné Harper's Bazaaru vyhrávají: 

Ludmila Zakopalová, Zlín 
 
Blanka Hříbalová, Praha
 
Zuzana Růžičková, Blansko

Čtěte dál