Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 23. 12. 2021

Zasoutěžte si o balíček Campari!

Foto: archiv značky

Čas večírků i oslav nového roku se neúprosně blíží. Užijte si je letos v italském stylu s Campari, jenž navíc svou typicky rudou barvou perfektně zapadá do času Vánoc a novoročních oslav. Zařaďte tento ikonický nápoj i do svého menu a buďte na velkolepé oslavy připraveni. Pakliže hledáte vhodnou alternativu alkoholických koktejlů, sáhněte po Crodinu – drinku, který vás rozhodně nenechá „na suchu“.

Obohaťte svůj vánoční bar o nadčasovou ikonu, která se stala symbolem aperitivo momentu, a vychutnejte si Campari v jedinečných koktejlech, které vás i v tom nejstudenějším prosincovém počasí přenesou do severoitalské metropole. 

Foto: archiv značky

Jedinečný hořkosladký nápoj s chutí pomerančů, bylin a koření, evokující italský šarm a temperament, se stal symbolem italského životního stylu, způsobu života i kultury. Campari je také ikonou ve světě módy, umění, designu a je neodmyslitelnou součástí světoznámých koktejlů a tradičního aperitivo momentu. Tajná receptura této nenahraditelné ingredience mnoha oblíbených drinků vznikla již v roce 1860 v italském městě Novara a od té doby se nezměnila. 

Foto: archiv značky

Campari si skvěle vychutnáte například v koktejlech Campari Spritz, Campari Orange nebo Campari Soda. Můžete ale zvolit i nestárnoucí klasiku – drink Negroni z roku 1919, který se v současné době řadí na druhé místo žebříčku světových koktejlů. Díky své sofistikované klasické chuti je stále populárnějším koktejlem, který by ve vaší nabídce rozhodně neměl chybět. 

Campari zakoupíte na warehouse1.cz nebo si o něj můžete zasoutěžit.

NÁŠ TIP: Campari Negroni RTE
Foto: archiv značky
NÁŠ TIP: Campari Negroni RTE

Zařaďte legendární koktejl v „ready to enjoy“ podobě i do svého vánočního baru. Součástí drinku Campari Negroni RTE jsou tři ingredience ve stejném poměru jako v tradičním koktejlu: jeden díl Campari, jeden díl červeného vermutu a jeden díl London Dry ginu. Naplňte sklenici ledem, nalijte Campari Negroni RTE, ozdobte plátkem pomeranče a vychutnejte si nezaměnitelnou chuť legendárního koktejlu. Dokonalé provedení tohoto nápoje potvrzuje také úspěch v mezinárodně uznávané soutěži Ultimate Spirits Challenge, kde Campari Negroni RTE získalo 94 bodů ze 100 a obdrželo ocenění „Finalista“. 

Campari Negroni RTE zakoupíte na warehouse1.cz nebo si o něj můžete zasoutěžit.

Vánoční čas s „lehkou hlavou“
Foto: archiv značky
Vánoční čas s „lehkou hlavou“

Večírky a oslavy nového roku se nemusí nutně nést ve znamení alkoholických drinků. Užijte si tento obvyklý čas setkávání s Crodinem. Díky své jedinečné hořkosladké chuti dodá nejen vánočním večírkům ten pravý italský šmrnc! Crodino Biondo, s jedinečnou komplexní hořkosladkou chutí pomerančů, i Crodino Rosso, s trpkým aroma krvavého pomeranče a lehce nahořklou tříslovinou v závěru, si nejlépe vychutnáte jako stylový Crodino Spritz.

Crodino zakoupíte na warehouse1.cz nebo si o něj můžete zasoutěžit.

SOUTĚŽ: Vyhrajte jeden z pěti balíčků, které obsahují Campari, Campari Negroni RTE a 2× balení nealkoholického nápoje Crodino (Rosso a Biondo) v hodnotě 1 626 Kč. Odměníme ty nejzajímavější odpovědi na soutěžní otázku. Soutěž o tyto balíčky trvá do půlnoci 29. 12. 2021, ale každý den do Štědrého dne odkrýváme nový dárek!

Balíček Campari vyhrávají: 

Valentýna Koutecká, Mikulov

Jaroslava Filingerová, Kutná hora

Lenka Kroupová, Chrudim

Miroslava Filoušová, Olomouc

Hana Kolumpková, Mšeno

Čtěte dál