Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 23. 12. 2020

Zasoutěžte si o zimní kabát a výběrová vína značky Marks & Spencer!

Foto: archiv značky

Je na čase si popovídat o vánoční hostině. Linecké známe určitě všichni. Pojďme se letos vypravit za gurmánským dobrodružstvím v britském stylu. Máme pro vás připravené dobroty, které byste určitě našli i na královské tabuli. Marks & Spencer přišel s limitovanou vánoční edicí, ve které najdete ty nejvybranější delikatesy. A nechybí ani tradiční britské vánoční sladkosti. 

Rozhodně vás učarují sladké koláčky „mince pies“. Jsou plněné speciální vánoční směsí – v této verzi s brusinkami, mandarinkami a koňakem, a servírují se ještě teplé s ochuceným brandy máslem. Je to jedna z těch pochoutek, která provoní celou místnost a naláká všechny k jednomu stolu. Mince pies, ale i vánoční pudink, se letos představují také v bezlepkové a veganské podobě. 

K teplému čaji s mlékem se báječně hodí tradiční skotské máslové sušenky, které najdete zabalené v romantické hrací skříňce, ze které se linou vánoční koledy. 

Všechny zaručeně okouzlí nejzářivější ginový likér, který byl inspirován sněžítkem. Láhev se dokáže rozsvítit a vločky z 24 karátového zlata vykouzlí tu nejtřpytivější atmosféru. Likér má sváteční příchuť mandarinky. 

A co by to bylo za Vánoce bez dárků! M&S pro vás má dárkovou sadu na pečení perníčků, která obsahuje vše potřebné – od válečku po čarokrásná vykrajovátka. 

Zimní kabát a výběrová vína Marks & Spencer
Foto: archiv značky
Zimní kabát a výběrová vína Marks & Spencer

A po vydatné hostině vás čeká zdravotní procházka zimní krajinou. Soutěžte i s námi o pohodlný zimní kabát z prodejny Marks & Spencer podle vašeho výběru a šest výběrových vín značky Marks & Spencer. Výhry v celkové hodnotě 10 000 Kč. Nezapomeňte také sledovat Instagram @marksandspencerczechrepublic pro všechny novinky a výhodné akce! 

SOUTĚŽ: Vyhrajte kabát a šest výběrových vín značky Marks & Spencer dohromady v hodnotě 10 000 Kč. Odměníme tu nejzajímavější odpověď na soutěžní otázku. Soutěž o tento balíček trvá do půlnoci 29. 12. 2020, ale každý den do Štědrého večera odkrýváme nový dárek. 

Kabát a výběrová vína značky Marks & Spencer vyhrává: 

Monika Petrlíková, Podbořany 

Čtěte dál