Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 22. 12. 2020

Zasoutěžte si o kávovar značky Nespresso!

Foto: archiv značky

Mít doma svou vlastní kavárnu je sen, který se dá hravě splnit. Jen si představte domácnost provoněnou prvotřídní kávou, kterou si můžete bez zbytečného úsilí kdykoliv připravit. 

Pro všechny milovnice a milovníky kávy, kteří touží po rozmanitosti, je ideálním řešením kávovar Gran Lattissima Black. Ať se probudíte do hektického rána, kdy potřebujete okamžitou záchranu, nebo chcete potěšit své přátele lahodným šálkem anebo si chcete vychutnat chvilky strávené s hrnkem kávy a knihou, prostě pro všechny naše rituály, je skvělé mít doma kávovar, který vás nezklame. 

Ať už budete mít náladu na Espresso, Ristretto, Cappuccino, Caffé Latte, Flat White nebo si chcete do své kávy přidat jen trochu mléčné pěny, můžete jednoduše přenechat přípravu na kávovaru Gran Lattissima Black, který veškerou práci udělá za vás. Funkce horké mléko a mléčná pěna potěší hlavně během dlouhých zimních večerů s kakaem. Kávovar Gran Lattissima Black vždy najde způsob, jak splnit vaše přání

Díky jedinečnému systému přípravy kávových nápojů stisknutím jediného tlačítka je používání kávovaru snadné nejen na pohled, ale i během samotné přípravy kávy. Kávovar je také vybaven jednoduchým systémem čištění, takže si sám řekne, když je potřeba ho vyčistit. A navíc, jeho elegantní design povznese každý interiér. 

Kávovar Nespresso Gran Lattissima Black
Foto: archiv značky
Kávovar Nespresso Gran Lattissima Black

Všichni milovníci kávy, pozor! Jistě vám neutekla značka Nespresso, tak si nenechte ujít tuto příležitost, a to získat jeden z jejich prvotřídních kávovarů - Gran Lattissima Black

Kávovar Gran Lattissima Black pořídíte za 8 990 Kč nebo si o něj můžete zasoutěžit.

SOUTĚŽ: Vyhrajte kávovar značky Nespresso v hodnotě 8 990 Kč. Odměníme tu nejzajímavější odpověď na soutěžní otázku. Soutěž o tento kávovar trvá do půlnoci 28. 12. 2020, ale každý den do Štědrého večera odkrýváme nový dárek!

Kávovar značky Nespresso vyhrává: 

Kateřina Vyhlídková, Liberec 

Čtěte dál