Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 21. 12. 2020

Zasoutěžte si o kabelku značky Pinko!

Foto: archiv značky 

Ať o letošních Vánocích hledáte jakoukoliv módní výzvu, najdete ji na ANSWEAR.cz. Z pohodlí domova a na jednom místě najdete módu a módní doplňky z celého světa. Unikátní e-shop nabízí více než 300 světoznámých značek a ze 75 000 produktů si vybere úplně každý, nehledě na styl, příležitost nebo roční období. ANSWEAR dokáže vždy každému odpovědět na otázku, co si vzít na sebe, protože respektuje, že každý je osobnost s právem na to, vyjádřit své vlastní já. ANSWEAR je e-shop, který podporuje rozmanitost a jedinečnost módy.

V portfoliu ANSWEAR najdete široký výběr dámských, pánských a dětských kolekcí. Všechny kousky jsou podrobně popsány, takže zážitek z nákupu online je skoro stejný, jako kdybyste si oblečení vybírali v obchodě. E-shop spolupracuje se stylisty, blogery a módními experty, takže vám pomůže i s čerpáním inspirace pro váš osobitý styl.

Soutěžte s námi o tuto nádhernou kabelku PINKO:

Kabelka Pinko
Foto: archiv značky 
Kabelka Pinko

Růžová kabelka od luxusní italské značky Pinko je vyrobená z kvalitní přírodní kůže. Tahle kabelka udělá radost všem ženám, které o sobě chtějí dát vědět a vyniknout. Být stylová nikdy nebylo jednodušší. Pečlivě vybrané detaily s kapkou odvážnosti jsou podtržené elegancí. Tahle kabelka dodá každému outfitu nádech luxusu a půvabu.

Zasoutěžte si o kabelku značky Pinko v hodnotě 8 699 Kč nebo si ji můžete pořídit na Answear.cz

SOUTĚŽ: Vyhrajte kabelku značky Pinko v hodnotě 8 699 Kč. Odměníme tu nejzajímavější odpověď na soutěžní otázku. Soutěž o tuto kabelku trvá do půlnoci 27. 12. 2020, ale každý den do Štědrého večera odkrýváme nový dárek. 

Kabelku značky Pinko vyhrává:

Andrea Křížová, Přimda 

Čtěte dál