Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 20. 12. 2021

Zasoutěžte si o ošetření pomocí maderoterapie v salonu Dr.Nek!

Foto: archiv značky

Vánoce jsou časem zázraků a splněných přání, proto v dnešním políčku představujeme procedury salonu Dr.Nek. 

Objevte kouzlo maderoterapie

Maderoterapie je speciální masážní technika, která napomáhá odstraňování celulitidy. Zahrnuje řadu dynamických hmatů, které se provádějí pomocí různých dřevěných pomůcek. Při této masáži se dané místo prokrví, a tím se urychlí látková výměna. Dochází také k jemné stimulaci lymfatického systému, čímž se uvolní nahromaděné toxiny. Tělo se tak zbaví nerovnosti v podkoží, a tím pádem dochází i ke zmírnění efektu pomerančové kůže.

Jedna procedura trvá 60 minut, ideální je docházet pravidelně dvakrát do týdne. 

Nádherné rty

Hyaluron Pen je nejnovější neinvazivní přístroj pro kosmetické ošetření pro zvětšení rtů nebo vyhlazení vrásek. Hyaluron Pen velmi rychle a rovnoměrně vstřikuje sérum kyseliny hyaluronové rovnou pod kůži, a to do maximální hloubky 0,2 mm. Sérum je takto mnohem lépe absorbováno než při použití invazivní metody. Pomocí této aplikace se sérum dokáže rozložit na nanočástice, které snadno, rovnoměrně a neinvazivně vstoupí do pokožky, aniž by ji narušily.

Celá procedura trvá 30 minut.  

Božské obočí a řasy až do nebe

Laminace obočí slouží k narovnání neposedných chloupků a pomůže vytvarovat obočí do požadovaného tvaru. Metoda laminace obočí opticky zahustí, dodá mu objem, posílí poničené chloupky a navrátí jim zdravý vzhled. Efektu krásných, vyživovaných a silných řas pak dosáhnete pomocí laminace řas.

Procedura trvá 90 minut.

Krásná a štíhlá

Body Wraps fast slimming je metoda, která kombinuje zábal Body Wraps slim a maderoterapii. Body Wraps napomáhá k zeštíhlení postavy, zpevnění pokožky, detoxikaci a odplavení nadbytečné vody z těla. Již po první kúře je garantovaný úbytek od pěti do třiceti centimetrů z celkového obvodu těla (měřeno na 9 místech). Za tímto úbytkem stojí stimulace lymfatického systému, který pomáhá odplavovat z těla vodu obsahující toxiny. Při kombinaci s maderoterapií se pak dosahuje efektivnějších výsledků. 

Procedura trvá 120 minut (90 minut Body Wraps slim a 30 minut maderoterapie).

Krásné opálení kdykoliv během roku

Samoopalovací nástřik je zdravá forma opálení bez škodlivého záření. Je vhodný pro všechny, kteří touží po atraktivním bronzovém opálení během několika málo hodin. Ideální je pro jednorázové příležitosti, jako jsou svatby, módní přehlídky, taneční a nebo večírky. 

Nástřik opálení se provádí tlakovou pistolí a jeho intenzita odpovídá přibližně šesti až osmi návštěvám solária. Opálení má intenzivní přirozenou hnědou barvu, účinek je patrný již po třech hodinách a postupně dále tmavne. Když je požadovaný odstín dostačující, nástřik se osprchuje a dále netmavne.

Procedura trvá 30 minut.

SOUTĚŽ: Vyhrajte jeden z osmi voucherů na ošetření pomocí maderoterapie v hodnotě 7 992 Kč. Odměníme tu nejzajímavější odpověď na soutěžní otázku. Soutěž o tento produkt trvá do půlnoci 26. 12. 2021, ale každý den až do Štědrého večera odkrýváme nový dárek! 

Ošetření pomocí maderoterapie v salonu Dr.Nek vyhrává: 

Hana Bednářová, Velešín

 

Čtěte dál