Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 20. 12. 2020

Zasoutěžte si o tenisky značky Hogan!

Foto: archiv značky 

Značka Hogan byla představena v roce 1985 a spolu s ní vznikl zcela nový koncept obuvi: luxusní tenisky s harmonickou kombinací sportovní estetiky a městské elegance. V současnosti se Hogan stále drží své průkopnické myšlenky neformálního luxusu a exkluzivního životního stylu, který vyhovuje každé možné příležitosti: moderní a dynamické, uvolněné, ale i elegantní.

Začátkem 90. let přinesla značka Hogan skutečnou módní revoluci se svojí teniskou „Interactive“. Tento ikonický design je stále jedním z nejimitovanějších, díky čemuž je výrazný symbol „H“ na boku tenisky silným rozpoznávacím znamením značky po celém světě.

Hogan, italská značka patřící do rodiny Tod’s Group, ráda spojuje tradici a designové inovace s materiály nejvyšší kvality. Tato kombinace ztělesňuje nadčasový přístup ikonických produktů značky: obuv, která si v průběhu let zachovává svou hodnotu a interpretuje životní styl svých majitelů.

Tenisky Hogan H383
Foto: archiv značky 
Tenisky Hogan H383

Tenisky H383 v designu z kůže a semiše, inspirované stylem lehké atletiky ze 70. let, s lesklými textiliemi a bočním perforovaným monogramem H, se vyznačují svým historickým, ale silně moderním vzhledem. Svou lehkostí doprovázejí rušný den dynamické ženy.

Zasoutěžte si o tenisky značky Hogan v hodnotě 10 470 Kč. 

SOUTĚŽ: Vyhrajte tenisky značky Hogan v hodnotě 10 470 Kč. Odměníme tu nejzajímavější odpověď na soutěžní otázku. Soutěž o tyto tenisky trvá do půlnoci 26. 12. 2020, ale každý den do Štědrého večera odkrýváme nový dárek. 

Tenisky značky Hogan vyhrává:

Monika Sekelová, Ostrava 

Čtěte dál