Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 2. 12. 2020

Zasoutěžte si o jednu ze tří poukázek v hodnotě 3 000 Kč od společnosti Vermont!

Foto: archiv značky

Móda je všude kolem nás. Inspiruje nás, hýčká, definuje. Pozorujeme trendy a ať chceme nebo ne, módní svět nás zkrátka ovlivňuje v mnoha směrech. Ti, kteří se o módu zajímají, jistě znají obchodní společnost Vermont, která zastupuje 8 světových módních značek. Nechybí mezi nimi ani takové jméno, jako je brand KARL LAGERFELD. 

Vermont přináší značkové výrobky pouze té nejlepší kvality, nadčasového stylu, a to vše s přidanou hodnotou. V jejich kamenných prodejnách nenajdete pouze dokonalé zboží, ale přes 700 celkových zaměstnanců vás bude hýčkat a na rukou nosit. Vermont není pouze o perfektních produktech a stylu, ale balíček zkrátka doplňuje jedinečný servis. Své hodnoty zde mají srovnané a kvalita a osobní přístup jsou až na prvním místě.

Stylové prodejny, kterých je téměř 100, najdete ve velkých i menších městech, nyní však můžete nakupovat i online na našem e-shopu www.vermont.cz nebo www.gant.cz, což je ta nejbezpečnější a nejpohodlnější varianta. Online dokonce máte všechny značky pohodlně pohromadě. Pokud však preferujete jeden styl, vyhledejte si ten nejbližší obchůdek vaší oblíbené značky a tam se o vás již s radostí postarají. 

Poukázka na nákup od Vermont
Foto: archiv značky
Poukázka na nákup od Vermont

Který brand, jež zastupuje Vermont v Česku, na Slovensku a v Maďarsku, vašemu stylu sedí nejvíce? Lehce výstřední KARL LAGERFELD, nadčasový Gant, funkční Camel Active, boho styl Odd Molly, argentinská vášeň La Martiny, značka amerických prezidentů Brooks Brothers, stylově sportovní Peak Performance či nově legendární denimová značka Diesel? Výběr je jen a pouze na vás, protože vyhranou poukázku můžete použít na jakoukoliv značku z portfolia Vermont. 

SOUTĚŽ: Vyhrajte jednu ze tří poukázek v hodnotě 3 000 Kč na nákup u značek firmy Vermont. Odměníme tři nejzajímavější odpovědi na soutěžní otázku. Soutěž o tyto poukázky trvá do půlnoci 8. 12. 2020, ale každý den do Štědrého dne odkrýváme nový dárek!

Foto: archiv značek

Poukázku na nákup u značek společnosti Vermont vyhrávají:

Iva Nováková, Praha 
Sára Bendová, Brno 
Martina Maštálková, Mirošov 

Čtěte dál