Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 19. 12. 2021

Zasoutěžte si o balíček kosmetiky Armani!

Foto: archiv značky

Buďte sebejistá a svá. Letošní Vánoce chtějí, abyste byla Armani. 

Téměř vše potřebné najdete v paletce Eccentrico Palette od Armani. Oční stíny a linky pro nezapomenutelně pronikavé pohledy. Tvářenku, bronzer i rozjasňovač pro okouzlující look. Ať už potřebujete vypadat slavnostně, elegantně, či atraktivně, sáhněte po ní. Unikátní 3D tvarovaný design a dvě textury očních stínů odhalí to nejlepší z každého odstínu. Celá paletka je navíc zabalená v elegantním obalu, do kterého se nelze nezamilovat. Po otevření paletky EYES TO KILL ECCENTRICO PALETTE máte pocit, že držíte v ruce třpytivý šperk. 

Foto: archiv značky

Celý make-up dotvoříte perfektní dlouhotrvající rtěnkou Lip Power. Dokonalá kombinace dlouhotrvající výdrže, komfortu a velmi intenzivních barev byla stvořena tak, aby rty vypadaly božsky a smyslně. Oleje ve rtěnce Lip Power zajišťují saténový finiš, dokonalé krytí, ale zároveň působí jako ochranný film, který zabraňuje nepříjemnému napjatému pocitu na rtech. 

Foto: archiv značky

Co zanechá dojem? Vůně, která představuje dokonalou rovnováhu ženskosti i odvahy říct SÌ… ANO, lásce, snění, síle, svobodě. Luxusní dámská vůně od Giorgio Armani Sì vzdává hold moderní ženskosti, pocitu svobody a přirozené kráse. Zahalena v téhle vůni budete za každé situace šarmantní, silná a nezávislá. Vůně vám propůjčí charisma a eleganci, vůně v sobě ale také ukrývá něhu, emoce, smyslnost i bezstarostnost. 

V tomto balíčku najdete zkrátka vše pro perfektní štědrovečerní i novoroční večer

Foto: archiv značky

SOUTĚŽ: Vyhrajte paletku Eyes to Kill Eccentrico, parfém Armani Sì Eau de Parfum 50 ml a rtěnku Lip Power od značky Armani v celkové hodnotě 6 136 Kč. Odměníme tu nejzajímavější odpověď na soutěžní otázku. Soutěž o tento produkt trvá do půlnoci 25. 12. 2021, ale každý den až do Štědrého večera odkrýváme nový dárek! 

Balíček kosmetiky Armani vyhrává: 

Monika Jenšíková, Brloh

 

Čtěte dál