Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 19. 12. 2020

Zasoutěžte si o jeden ze dvou balíčků Forest Therapy ve spa hotelu Mandarin Oriental Prague!

Foto: archiv značky 

Dát k Vánocům odpočinek může být to nejcennější, co mohou vaši blízcí letos pod stromečkem rozbalit. Lázně v samotném centru Prahy v luxusním hotelu Mandarin Oriental Prague nabízí mimo jiné i unikátní terapie inspirované japonským trendem Shinrin-Yoku, neboli tzv. lesní terapii. Legendární hotel je stylovým úkrytem od městského života, ve kterém se snoubí historické prvky s moderním designem. 

Japonský trend Shirin-Yoku

Terapie pomáhá díky jedinečným masážním technikám a speciálně navrženým esenciálním olejům „rozpustit“ stres každodenního městského života. Jedná se o promyšlenou směs esenciálních olejů cypřiše, Ho Sho, eukalyptu a růžového pepře, která pomáhá navodit hluboké uvolnění těla a osvěží mysl. 

Trend lesních terapií má v dnešním urbanizovaném světě pozitivní vliv na fyzické, ale i duševní zdraví člověka. Skvěle proškolení terapeutové vám rádi poskytnou i cenné rady související se zdravým životním stylem a relaxací. Během osmdesáti minut vás provedou inhalací a řízeným hlubokým dýcháním, následuje uvolňující masáž zad, nohou a břicha. Během terapie se využívají pozitivní účinky nahřátých lávových kamenů a teplých bahenních zábalů chodidel a rukou. Součástí terapie je i mini ošetření obličeje, které se skládá z exfoliace, bahenní masky a akupresurní – bodové masáže. Celé ošetření je zakončeno masáží hlavy, která výrazně přispívá k uvolnění stresu a napětí. 

Balíček Forest Therapy
Foto: archiv značky 
Balíček Forest Therapy

Dopřejte si lázně na dalším levelu. Balíček Forest Therapy, který nabízí hotel v centru Prahy Mandarin Oriental Prague, vám zregeneruje tělo i duši.

Zasoutěžte si o jeden ze dvou balíčků Forest Therapy v hodnotě 4 510 Kč nebo si ho můžete dopřát v hotelu Mandarin Oriental Prague. 

SOUTĚŽ: Vyhrajte jeden ze dvou balíčků Forest Therapy ve spa hotelu Mandarin Oriental Prague v hodnotě 4 510 Kč. Odměníme ty nejzajímavější odpovědi na soutěžní otázku. Soutěž o tyto balíčky trvá do půlnoci 25. 12. 2020, ale každý den do Štědrého večera odkrýváme nový dárek. 

Baíčky Forest Therapy vyhrávají: 

Anna Zahradníková, Plzeň
 
Martina Králová, Liberec

Čtěte dál