Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 17. 12. 2021

Zasoutěžte si o vůni Gucci Flora Gorgeous Gardenia či Tiffany Rose Gold Eau De Parfum!

Foto: archiv značky

Vůně nás provázejí celými svátky, vytvářejí atmosféru, unášejí nás do světa fantazií, zarývají se do našich vzpomínek. Proto si i vy pod stromeček nadělte vůni, která vás vezme za dobrodružstvím a nezapomenutelně se otiskne do vašich zážitků. 

Utečte do světa plného radosti s Gucci Flora Gorgeous Gardenia! Nová jemně sladká a lahodná Eau de Parfum reprezentuje fantaskní svět inspirovaný japonskými anime a veselá snová scenérie je jednou z roztomilostí kawaii, kde více je více. Ve fantazii plné květin a nadýchaných zvířátek se Gucci Flora Gorgeous Gardenia dostává do centra pozornosti jako dokonalý výraz její radosti. Stává se ikonickou květinovou vůní pro všechny duchovní bytosti.

Foto: archiv značky

Hlavní tváří této vůně se stala multiplatinová umělkyně, skladatelka a průkopnice Miley Cyrus. Pravé ztělesnění své generace, která pravdivě mluví o sebevyjádření, optimismu a autentičnosti. To je poselství, které v sobě nese i tato vůně. 

Tiffany Rose Gold Eau De Parfum zachycuje optimistického ducha značky s olfaktorickou kompozicí, která je energická, zářivá a podmanivá. Nejnovější přírůstek do portfolia vůní Tiffany, který inspiruje všechny, aby viděli svět skrze tóny růžového zlata, vzdává hold ikonickým diamantovým brusům a vzácným klenotům značky Tiffany.

Foto: archiv značky

Zářivá, energií překypující vůně Tiffany & Co. Rose Gold Eau de Parfum je originální dílo mistra parfuméra Jeroma Epinetta ze společnosti Robertet. Vůně se otevírá ovocným černým rybízem ve spojení s růžovým pepřem a ovocem liči, ty vytvářejí jiskřivou, hravou vrchní nótu. Srdcem vůně je akord modré růže, jedinečný hybrid s japonskou růží, který připomíná charakteristický odstín barvy Tiffany a dodává kompozici vůně jemnou květinovou auru. O zajímavý, hřejivý finiš se postará ambretové semínko, které se v základu mísí s hlubokým pižmem a kosatcem.

Vůně můžete zakoupit na douglas.cz a sephora.cz.

SOUTĚŽ: Vyhrajte Gucci Flora Gorgeous Gardenia či Tiffany Rose Gold Eau De Parfum, obě v hodnotě 2 600 Kč. Odměníme ty nejzajímavější odpovědi na soutěžní otázku. Soutěž o tyto produkty trvá do půlnoci 23. 12. 2021, ale každý den až do Štědrého večera odkrýváme nový dárek! 

Vůni Gucci Flora Gorgeous Gardenia či Tiffany Rose Gold Eau De Parfum vyhrávají: 

Marcela Škrdlíková, Bystřice nad Pernštejnem

Jana Sladká, Naloučany

Čtěte dál