Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 17. 12. 2020

Zasoutěžte si o luxusní dekorativní světlo od společnosti Ligne Roset!

Foto: archiv značky

Elegance, pohodlí a kvalita – to jsou pilíře Ligne Roset, značky francouzského designového nábytku, která v letošním roce slaví 160. výročí od svého založení. Ligne Roset se pyšní nejen kvalitním provedením svých kousků, ale také unikátní historií, která se s některými z nich pojí. Mezi nejznámější produkty patří ku příkladu pohovka Pumpkin, inspirovaná stejnojmenným modelem z roku 1971 z dílny interiérového a nábytkářského designéra Pierra Paulina. Ten ji navrhl pro soukromé apartmány francouzského prezidenta a první dámy George a Claude Pompidou v Elysejském paláci. Z jeho tvorby stojí za zmínku i křeslo a podnožka Elyseé, které byly vytvořeny podle Paulinových archivních návrhů. Přestože oba kousky ctí své původní provedení, značka Ligne Roset jim díky vysoce kvalitním materiálům a unikátnímu know-how dodala na pohodlí a nadčasovosti.

Chcete si prohlédnout další produkty? Zjednejte si osobní konzultaci v showroomu v prostorách pražského Florentina. Více informací naleznete na www.ligne-roset-praha.cz

Závěsné světlo BLOOM od Hiroshi Kawano
Foto: archiv značky

Zpestřete si váš interiér závěsným designovým světlem BLOOM od umělce Hiroshi Kawano. Je libo v černé nebo bílé barvě? Volba je pouze na vás, na výherci!

Závěsné světlo BLOOM pořídíte za 6 052 Kč nebo si o něj můžete zasoutěžit.

SOUTĚŽ: Vyhrajte závěsné světlo BLOOM v hodnotě 6 052 Kč. Odměníme tu nejzajímavější odpověď na soutěžní otázku. Soutěž o toto světlo trvá do půlnoci 23. 12. 2020, ale každý den do Štědrého večera odkrýváme nový dárek!

Světlo od společnosti Ligne Roset vyhrává:

Jitka Stichauerová, Lukavice

Čtěte dál