Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 16. 12. 2021

Zasoutěžte si o sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick!

Foto: archiv značky

Klíče, mobil, peněženku, rtěnku a… rtěnku. Tedy sluchátka. Značka Huawei přinesla na český trh revoluci do našich kabelek – sluchátka schovaná v pouzdře na rtěnku! 

Tato vychytávka si podmaní funkcemi všechny dámy, ale pozor, také pány. Na návrhu sluchátek se totiž podíleli designéři z rozličných odvětví, například z módního, automobilového nebo digitálního průmyslu. Huawei FreeBuds Lipstick bude rozhodně hitem letošních Vánoc!

Elegance a luxus skrz na skrz

Ikonická rtěnka se narodila v Paříží, přesněji ve výzkumném centru estetiky společnosti Huawei. Není proto divu, že FreeBuds Lipstick znázorňují noblesu a luxus. Tělo z nerezové oceli se zaoblenými oblouky a jemným zpracováním linií vzdává hold harmonii a eleganci. 

Sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick jsou v okouzlujícím barevném provedení. Kombinace černé, zlaté a červené dokonale imituje klasický design rtěnky, přičemž ukrývají ještě svoje poselství: černá znázorňuje tajemství, zlatá luxus a červená nadšení a šarm. 

Foto: archiv značky

 

Pocity z prvních dojmů navíc mimo vzhledu umocní dárková krabička, která ohromí jedinečnou vůní. 

Luxusní nabíjecí pouzdro bylo vyrobeno za pomoci třiceti složitých procesů a finálního leštění, aby mohl vzniknout dokonale hladký povrch. Nerezová ocel je tak odolná proti opotřebení, ale také korozi. Magnetické pouzdro pomáhá k snadnému uzavření a k tomu dodává sluchátkům jedinečný zvuk „cvaknutí“, který je mimo jiné tolik typický pro kosmetické produkty. Ergonomický simulační systém poskytuje dokonale pohodlné nošení. 

Sluchátka se snadno propojí s jakýmkoliv smartphonem se systémem Android a iOS, díky bezdotykovému párování Bluetooth se pomocí vyskakovacího okna snadno spárují s blízkým smartphonem, tabletem a počítačem.

Foto: archiv značky

Vydrží cally, poslouchání písniček a podcastů skoro celý den. Vysoká kvalita zvuku se pak postará o naprosto božský zážitek z poslechu. Kromě vzhledu si tedy můžete vychutnat i silnější, pohlcující zvuk. 

Není na co čekat

Sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick jsou nyní dostupná na e-shopu společnosti. Mimo jiné zde můžete pořídit i nové hodinky Huawei Watch GT 3. 

Huawei FreeBuds Lipstick jsou dostupná na e-shopu Huawei a u všech běžných prodejců. Více informací se dozvíte přímo na stránkách společnosti Huawei.

Foto: archiv značky

SOUTĚŽ: Vyhrajte Huawei FreeBuds Lipstick v hodnotě 5 499 Kč. Odměníme tu nejzajímavější odpověď na soutěžní otázku. Soutěž o tento produkt trvá do půlnoci 22. 12. 2021, ale každý den až do Štědrého večera odkrýváme nový dárek! 

Sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick vyhrává: 

Lenka Veselá, Praha

 

Čtěte dál