Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 16. 12. 2020

Zasoutěžte si o balíček značky Dior!

Foto: archiv značky

Kdo by o Vánocích nechtěl slyšet, jak každý pod stromečkem šeptá smyslné J'adore, j'adore. Miluji, miluji.  Že si nikoho takového nedokážete představit? My také ne. A proto si myslíme, že by se měla legenda mezi parfémy Dior J'adore EDP objevit na každém dopisu pro Ježíška. 

Parfémová voda Dior J'adore je vyváženou kyticí, která dodává své nositelce inspiraci a pocit volnosti. V J'adore Eau de Parfum se schovávají ty nejušlechtilejší květiny - damašská růže, jasmín arabský a hlavní oslavu tvoří ylang-ylang z Komorských ostrovů. Sám tvůrce vůní François Demachy v domě Dior o ní říká: "J´adore je neobyčejná vůně, jelikož je originální, charakteristická a snadno se zalíbí. Smyslná a přesto ne příliš těžká. Je to kompozice, která dává protiklady dohromady a tím spojuje květinové nóty do svůdného, jedinečného a kouzelného souboru. J´adore vytvořil květinu, která ve skutečnosti neexistuje." 

Co balíček Dior obsahuje? 

Dior J'adore EDP Roller-Pearl
Foto: archiv značky 
Dior J'adore EDP Roller-Pearl

Flakon podobající se šperku můžete vzít kamkoliv s sebou. Jemný aplikátor se smyslně pohybuje po záhybech krku, zápěstí a dekoltu a s přesností uvolňuje květinové nóty J´adore. 

Svěží a zářivý Gelée d´Or
Foto: archiv značky 
Svěží a zářivý Gelée d´Or

Svěží a zářivý Gelée d´Or s perleťovým a zlatým třpytem zkrášlí vaši pleť saténovým závojem a prodlouží stopu vůně J'adore. 

Balíček Dior pořídíte za 5 650 Kč nebo si o něj můžete zasoutěžit.

SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček Dior v hodnotě 5 650 Kč. Odměníme tu nejzajímavější odpověď na soutěžní otázku. Soutěž o tento balíček trvá do půlnoci 22. 12. 2020, ale každý den do Štědrého večera odkrýváme nový dárek!

Balíček značky Dior vyhrává: 

Jana Blailová, Most

Čtěte dál