Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 15. 12. 2021

Zasoutěžte si o kabelku značky Anna Virgili!

Foto: archiv značky

Šaty dělaj člověka. Ale kabelka dělá outfit. Pravá kožená kabelka Anna Virgili nezapře svůj italský šmrnc, a navíc jej dodá i vám. 

Kabelka je totiž nepostradatelný pomocník a přitom kousek, který perfektně doladí váš styl. Potřebujete stylové psaníčko na večer, nebo je libo koženou kabelku do práce? Kabelku do ruky, přes rameno či praktický messenger? Mrkněte na nepřeberné množství kvalitních dámských kabelek a pánských tašek na e-shopu www.pignus.cz

Ať si vyberete jakoukoliv kabelku, můžete si být jisti, že se jedná o originál ušitý s maximální precizností z kvalitních materiálů. Vždy se budete moci opřít o ty nejlepší značky, jako jsou Coccinelle, Anna Virgili, La Martina, Cerruti 1881 a Lamborghini. 

Široká paleta barev, velikostí a stylů vás ohromí a jistě si vyberete tu pravou kabelku přímo pro vás. 

Ježíškovi můžete napsat již nyní o tuto nádhernou kabelku od Anny Virgili, jejíž příběh sahá až do městečka San Benedetto del Toronto. Tam Anna nabízela svým zákazníkům to nejlepší z koženého zboží, bezvadný servis a vysokou úroveň péče. Díky tomu se již od roku 1988 drží tato značka mezi exkluzivním sortimentem na italském trhu. Inovativní přístup a široká podnikatelská vize se promítá do nejnovějších módních trendů. Anna Virgili je tak jednou z předních značek v Itálii i mimo ni.

Více kabelek od této značky najdete na e-shopu www.pignus.cz

Foto: archiv značky

SOUTĚŽ: Vyhrajte kabelku Anna Virgili v hodnotě 6 500 Kč. Odměníme tu nejzajímavější odpověď na soutěžní otázku. Soutěž o tento produkt trvá do půlnoci 21. 12. 2021, ale každý den až do Štědrého večera odkrýváme nový dárek! 

Kabelku Anna Virgili vyhrává: 

Petra Krčmová, Kroměříž

Čtěte dál