Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 15. 12. 2020

Zasoutěžte si o balíček složený z produktů značky Deadia Cosmetics!

Foto: archiv značky 

Konečně dárek, se kterým se budete mít ráda. Každý z nás občas bojuje s přebytečnými kily, a to nejen těmi „vánočními“. Při formování postavy je ale důležité myslet především na své zdraví. 

V duchu zdravého životního stylu proto přichází značka Deadia Cosmetics s vizí, jak o sebe pečovat a mít se ráda. Zaměřují se primárně na funkční kosmetiku, oblečení a na hubnoucí kúry, které dokáží každému poskládat na míru.

Co výherní balíček obsahuje? 

Foto: archiv značky 

Masážní legíny Guam Sport

Základem všeho je dostatek zdravého pohybu, který je potřeba podpořit dobrým vybavením, které pro vás udělá maximum. My jsme objevili to, po čem skrytě touží všichni - sportovní legíny, které poskytují masáž tam, kde je potřeba redukovat celulitidu a nahromaděné tukové tkáně. Legíny zlepšují pružnost a pevnost pokožky. Celý zázrak spočívá v mořských řasách GUAM a ve speciální strečové tkanině. Ale co je nejdůležitější, legíny jsou navržené tak, aby v nich byl pohyb co nejpohodlnější. 

Bahenní zábal s řasami Guam Fir

Výsledný efekt hubnoucích legín je dobré podpořit bahenním zábalem z mořských řas, který je doplněný o infračervené dálkové paprsky tzv. FIR, díky nimž při hubnutí využíváte vlastní tělesné teplo. 

Bahenní zábal Guam Fir na břicho a pas

Jelikož tuk uložený na nohách, bocích a hýždích je jiný než na břiše, je potřeba používat na tyto partie speciální zábal. 

Britannia Dima-Dren se zeleným čajem

Skvělým doplňkem celé kúry je doplněk stravy - odvodňující nápoj Britania dima dren, který podporuje účinnost zábalů.

Zasoutěžte si o balíček produktů Deadia Cosmetics nebo si ho můžete pořídit na www.deadiacosmetics.cz

SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček produktů Deadia Cosmetics. Odměníme tu nejzajímavější odpověď na soutěžní otázku. Soutěž o tento balíček trvá do půlnoci 21. 12. 2020, ale každý den do Štědrého večera odkrýváme nový dárek. 

Balíček Deadia Cosmetics vyhrává: 

Anna Marenčáková, Václavovice

Čtěte dál