Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 14. 12. 2021

Zasoutěžte si o jeden z pěti balíčků vlasové kosmetiky Kérastase!

Foto: archiv značky

Každé vlasy si zaslouží tu nejkvalitnější péči přímo určenou jejich potřebám. Od toho jsou tu speciálně připravené balíčky od Kérastase, které podtrhují výjimečnost všech druhů vlasů. Každá jsme jiná a každá si zasloužíme speciální péči. Díky Kérastase budou vaše vlasy zářit štěstím.

Kérastase Curl
Foto: archiv značky

Balíček Kérastase Curl obsahuje vlasovou péči pro kudrnaté vlasy, kterým vdechne život a pomůže definovat vlny s přirozeným a zdravým vzhledem. Sada obsahuje vše potřebné pro jejich kompletní rutinu. Bain Hydratation Douceur je vyživující šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy, který doplňuje vyživující maska Masque Beurre Haute Nutrition a bezoplachová péče Crème De Jour Fondamentale. 

Kérastase Genesis
Foto: archiv značky

Pro vlasy, které mají tendenci vypadávat, jsou oslabené, potřebují regeneraci, výživu a stimulovat růst, je tu set Kérastase Genesis. V něm najdete posilující šampon Bain Hydra-Fortifiant, posilující kondicionér pro řídnoucí vlasy Fondant Renforçateur a termo ochranné sérum Défense Thermique. Navraťte vlasům jejich vitalitu a hustotu.

Kérastase Nutritive
Foto: archiv značky

Vlasy, které potřebují opravdovou hydrataci, zachrání set Kérastase Nutritive. Přes noc vaše vlasy zregeneruje a vyživí 8H Magic Night Serum, noční sérum pro poškozené a křehké vlasy, a pro každodenní péči je zde Elixir Ultime L'huile Originale, suchý olej pro všechny typy vlasů. Tato sada se postará nejen o hydrataci vašich vlasů, ale dodá jim také potřebný lesk a hebkost. 

Blond Absolu
Foto: archiv značky

Blond vlasy potřebují péči, která je ochrání a pomůže jim zachovat jejich krásné odstíny a neutralizuje nechtěné žluté tóny. Sada Blond Absolu jim rovněž dodá potřebnou výživu. V balíčku najdete Sérum Cicanuit noční sérum pro blond vlasy a intenzivní vyživující olej Huile Cicaextreme. 

O které konkrétní balíčky kosmetiky Kérastase můžete soutěžit? 

Curl Manifesto
Foto: archiv značky
Curl Manifesto

Cena: 1 599 Kč

Koupit

Blond Absolu
Foto: archiv značky
Blond Absolu

Cena: 1 163 Kč

Koupit

Genesis
Foto: archiv značky
Genesis

Cena: 1 390 Kč

Koupit

Nutritive
Foto: archiv značky
Nutritive

Cena: 1 154 Kč

Koupit

Blond Absolu
Foto: archiv značky
Blond Absolu

Cena: 1 799 Kč

Koupit

SOUTĚŽ: Vyhrajte jeden z těchto 5 balíčků kosmetiky Kérastase v hodnotě od 1 154 Kč do 1 799 Kč. Odměníme ty nejzajímavější odpovědi na soutěžní otázku. Soutěž o tento produkt trvá do půlnoci 20. 12. 2021, ale každý den až do Štědrého večera odkrýváme nový dárek! 

Jeden z těchto 5 balíčků kosmetiky Kérastase vyhrávají: 

Dominika Valentová, Karlovy Vary

Iva Nováková, Praha

Kateřina Řeháčková, Liberec

Barbora Knapová, Měnín

Michaela Tarantová, Sokolov

Čtěte dál