Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 14. 12. 2020

Zasoutěžte si o kabelku značky Coccinelle!

Foto: archiv značky

Bez čeho nemůže být outfit kompletní? No přece bez správné kabelky! A všichni dobře víme, že stačí krásná kabelka, a i jindy obyčejný outfit dostane zcela nový rozměr. Kabelky dělaly odjakživa divy, ale také odjakživa dělají radost, a to hlavně pod stromečkem. Zvláště ty kvalitní italské.

Každé ženě musí vyčarovat úsměv na tváři kabelka italské značky Coccinelle, která se specializuje na výrobu krásných kožených kabelek a doplňků. 

Kabelky Coccinelle vznikají v italské rodinné firmě již od 70. let minulého století. Tyto tradicí protkané kabelky v sobě spojují dokonalou preciznost a hravost. Jsou tudíž vizitkou jedinečného stylu, který podtrhuje ženskou svůdnost. Kabelky oceníte, pokud máte smysl pro detail a obdivujete prvotřídní řemeslnou kvalitu. 

Každá žena ví, co jí sluší. Všem ženám ale sluší radost ze správného dárku. S dárkem v podobě kabelky Coccinelle máte jistotu, že své okolí zaručeně ohromíte. Kabelky zakoupíte na e-shopu www.pignus.cz, kromě nich zde najdete ale i množství velkých i malých dárků pro muže i ženy. 

Kabelka Coccinelle
Foto: archiv značky
Kabelka Coccinelle

Krásná a kvalitní kabelka udělá radost každé ženě. Značka Coccinelle vás nezklame jak kvalitou, materiálu a zpracováním, tak jejich nadčasovým designem. Nyní máte možnost si o jednu z nich zahrát!

Kabelku Coccinelle v hodnotě 10 000 Kč si můžete koupit v jednom z obchodů (U Obecního domu 2 Praha 1, Arkády Pankrác Praha 4 či na e-shopu www.pignus.cz) nebo si o ni zasoutěžte!

SOUTĚŽ: Vyhrajte kabelku Coccinelle v hodnotě 10 000 Kč. Odměníme tu nejzajímavější odpověď na soutěžní otázku. Soutěž o tuto kabelku trvá do půlnoci 20. 12. 2020, ale každý den do Štědrého večera odkrýváme nový dárek!

Kabelku Coccinelle vyhrává: 

Jana Urlichova, Praha

Čtěte dál