Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 13. 12. 2021

Zasoutěžte si o produkty či ošetření od značky Sisley!

Foto: archiv značky

Představte si romantickou Francii, kolébku těch nejvybranějších parfémů, kvalitní kosmetiky, luxusu a podmanivé přírody. A teď pojďte ještě blíže. Nahlédněte do oblasti Blois, kde dodnes probíhá výroba unikátních produktů značky Sisley. Její zakladatel, Hubert d'Ornano, vedl značku od samého začátku k výrobě kvalitních průkopnických kosmetických produktů, jejichž jedinečnost tkví ve využívání fytoterapie a aromaterapie. 

Jedná se především o využívání přírodních výtažků z rostlin a esenciálních olejů v pečujících produktech tak, aby jejich použití přinášelo pokožce zaručeně viditelné výsledky. 

Foto: archiv značky

Důležitou součástí jsou také parfémové a toaletní vody, které vycházejí z nadčasové elegance. Tu v sobě nese neobyčejná, skvěle propracovaná vůně Izia La Nuit. Skoro jako by byla přímo stvořená pro magické noci, během kterých prožijete nečekané dobrodružství. Podmanivá vůně stimuluje vaše smysly. Izia La Nuit je pro odvážnou a elegantní ženu, které hledá vjemový podpis, který poodhalí jen část jejího tajemství. 

Foto: archiv značky

Mít zářivou a bezchybnou pleť je rozhodně snem každé z nás. Tekutý make-up Sisley Phyto-Teint Ultra Éclat to zvládne během pár sekund. Sjednocuje tón pleti, kryje nedokonalosti a zanechává pleť krásně matnou a sametově hebkou. Dlouhotrvající lehká textura se snadno roztírá a na tváři vypadá maximálně přirozeně. 

Foto: archiv značky

Zdraví pleti samozřejmě začíná u její péče. Vstupte do jedinečného světa Maison Sisley v centru Prahy. Užijte si ošetření na míru s výsledky, které jsou viditelné okamžitě a dlouhodobě. Jedinečné ošetření kombinuje odbornost na krásu a účinnost vysoce kvalitních produktů péče o pleť Sisley. Léčebné protokoly Sisley pro obličej a tělo jsou inspirovány masážními rituály z celého světa a přizpůsobeny všem potřebám pokožky. Věnujte si péči.

Více se dočtete na www.sisley-paris.cz.

SOUTĚŽ: Vyhrajte parfém Izia la Nuit (50 ml) v hodnotě 4 050 Kč, nebo tekutý make-up Phyto teint Nude v hodnotě 2 050 Kč, či dárkový poukaz na ošetření v hodnotě 3 000 Kč. Odměníme ty nejzajímavější odpovědi na soutěžní otázku. Soutěž o tento produkt trvá do půlnoci 19. 12. 2021, ale každý den až do Štědrého večera odkrýváme nový dárek! 

V okénku se značkou Sisley vyhrávají: 

Jana Sehnalová, Kolín

Stanislava Sariyar, Hradec Králové

Radka Lipková, Teplice 

Čtěte dál