Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 13. 12. 2020

Zasoutěžte si o hypoalergenní galvanický peeler od značky RECLAR!

Foto: archiv značky

Asi jste tuto skvělou beauty vychytávku již zaregistrovali, někde zahlédli či po ní již delší dobu toužíte! RECLAR pochází z Koreje, kde si ženy zakládají na své dokonalé pleti bez vrásek. Přejte si letos od Ježíška něco jen a jen pro vás. Zařaďte luxusní ultrazvukový peeler RECLAR do svého každodenního rituálu krásy a péče o pleť. Zaručujeme, že vás výsledky mile překvapí. 

Unikátní, hypoalergenní galvanický peeler RECLAR přináší maximální péči o vaši pleť v pohodlí domova. Dokonale vyčistí pleť do hloubky, celkově revitalizuje, omlazuje, redukuje vrásky. 

Jak to vlastně funguje a co tyto jedinečné paprsky dokáží? 

Unikátní , hypoalergenní galvanický peeler RECLAR se zlatou čepelí vám jako jediný dopřeje tři nepostradatelné služby v péči o vaši pleť: červené světlo – G- RED přináší omlazující péči, modré světlo – G – Blue – vyléčí problémy vaší pleti, Peeling – ultrazvukový peeling vyčistí dokonale pleť. 

Čištění pleti - peeling 

Další důležitou funkcí, kterou galvanický peeler RECLAR nabízí, je hloubkové čištění vlhké pleti, které se doporučuje provádět 2-4 krát za týden. Když se ultrazvukové vlny rozptýlí ve vodě, rázová vlna dokáže proniknout hluboko do pleti, kde důkladně odstraňuje nečistoty z pórů a povrchu, odumřelé buňky či kožní maz. Ani ty nejlepší kosmetické produkty nepomohou vaší pleti, pokud nebude řádně vyčištěna a póry uvolněny. 

Červené světlo – G – RED - omlazující péče 

Slouží především jako anti-age pomocník. K ošetření epidermis, tedy vnější vrstvy kůže, se používá červené nebo infračervené světlo. Červené světlo Reclar stimuluje kolagenové proteiny v pleti, což způsobuje viditelně plnější, hladší a svěžejší pleť. Redukují se také jemné linky a vrásky. Dalším benefitem červeného světla je zlepšení prokrvení pokožky, ta vypadá zdravější a prozářenější. Tuto ultrazvukovou masáž doporučujeme provádět každodenně, cca 5 minut. Podpoří se výživa pleti, čištění pórů a zlepší se celkový stav a elasticita pokožky. 

Červené světlo galvanického peeleru Reclar také skvěle zapracuje váš oblíbený krém, či sérum hluboko do pleti, čímž se znásobí jejich účinnost. Červené světlo redukuje volné kyslíkové radikály, omlazuje pleť, je účinné proti poškození pleti UV paprsky, redukuje vrásky. Výsledky jsou podloženy klinickými studiemi. 

Modré světlo – G – BLUE - léčba problematické pleti 

Modré světlo Reclar se používá zejména na léčbu akné a dalších problémů pleti, jako jsou nevzhledné pupínky, uzlíky, cysty. Ve spojení s červeným světlem si pak poradí i s drobnými jizvičkami, které po akné zůstávají. Modré světlo působí především na mazové žlázy, dokáže však také zničit bakterie, které žijí v pokožce a jsou zodpovědné právě za tvorbu akné a nejrůznějších pupínků či oparů. Tato ultrazvuková masáž podpoří výživu pleti, odstranění kožních potíží, zmírnění zánětů a zlepšení akné. Modré světlo G – Blue je také velmi účinné na vstřebávání vitamínů, např. po aplikaci pleťové masky. 

Hypoalergenní galvanický peeler RECLAR
Foto: archiv značky

Dopřejte si také tu nejlepší a nejkvalitnější péči o vaši pleť. K tomu vám zaručeně pomůže tento hypoalergenní galvanický peeler značky RECLAR, jehož hlavice je potažena 99,91 % ryzím 24k zlatem pro maximální citlivost.

Zasoutěžte si o hypoalergenní galvanický peeler značky RECLAR v hodnotě 5 250 Kč nebo si ho můžete pořídit na www.reclar.cz

SOUTĚŽ: Vyhrajte ultrazvukový peeler značky RECLAR v hodnotě 5 250 Kč. Odměníme tu nejzajímavější odpověď na soutěžní otázku. Soutěž o tento peeler trvá do půlnoci 19. 12. 2020, ale každý den do Štědrého večera odkrýváme nový dárek. 

Hypoalergenní peeler značky RECLAR vyhrává: 

Jana Sehnalová, Kolín 

Čtěte dál