Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 12. 12. 2020

Zasoutěžte si o balíček složený z produktů značky GOODIN!

Foto: archiv značky

Izraelská značka Goodin přináší svěží vítr do našich kosmetických návyků a také recept na zodpovědné Vánoce. Veganský brand, jehož produkty jsou plné prospěšných antioxidantů, se směle pouští do boje nejen proti mdlé pokožce, ale i do boje s uhlíkovou stopou. Zodpovědné Goodin lahvičky v sobě skrývají také péči o planetu (obaly jsou vyrobené z recyklovatelného plastu a „zodpovědných“ papírových krabic), lásku ke zvířatům (netestováno na zvířatech) a korektní přístup k lesům (za každý zakoupený produkt je přispíváno na zalesnění). Takové kosmetické parťáky chce letos pod stromečkem najít každý! 

Co skrývá balíček Goodin? 

 

Maska ze zeleného jílu
Foto: archiv značky
Maska ze zeleného jílu

Maska ze zeleného jílu hloubkově čistí póry a rozjasňuje pleť. Přírodní směs obsahuje šípkový a jojobový olej, díky nimž můžete spojení „mastná pleť“ ze svého slovníku úplně vyřadit.

Čistící balzám
Foto: archiv značky
Čistící balzám

Čistící balzám na bázi přírodních olejů je zaručený recept, jak se cítit jako znovuzrozená. Odstraní každodenní nečistoty a make-up, nevysušuje pleť a zanechává ji svěží a zářivou.

Jemný tělový peeling
Foto: archiv značky
Jemný tělový peeling

Jak se vyhnout povadlé pleti nejen na obličeji? Zbavte tělo nečistot pomocí hloubkově čistícího peelingu. Jemný prášek z rýže, jader meruněk a datlí je ta nejlepší cesta ke svěže vypadající pokožce.

Rozjasňující pleťový olej
Foto: archiv značky
Rozjasňující pleťový olej

Zázračné super sérum z rostlinných olejů pleť dokonale vyživuje, hydratuje a díky obsaženým anriocidantům také rozjasňuje. Obličejový olej je vhodný na denní použití i pro obličejovou masáž.

Tělové máslo
Foto: archiv značky
Tělové máslo

Tajná receptura, díky které bude vaše pleť dokonale vyživená a jemná, kombinuje čtyři druhy rostlinných másel - bambucké, kakaové, avokádové a mangové. 

Bambucký krém na obličej
Foto: archiv značky
Bambucký krém na obličej

Lehká textura, zklidňující účinek. Díky kombinaci bambuckého másla a extraktu z květů opuncie je příjemná vůně zaručena. 

SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček kosmetiky GOODIN v hodnotě 3 500 Kč. Odměníme tu nejzajímavější odpověď na soutěžní otázku. Soutěž o tento balíček trvá do půlnoci 18. 12. 2020, ale každý den do Štědrého večera odkrýváme nový dárek!

Balíček vyhrává: 

Michaela Hanke, Luhačovice

Čtěte dál