Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 11. 12. 2020

Zasoutěžte si o cardholder od značky Valentino!

Foto: archiv značky

Dokážete si představit Vánoce bez kabelky? My také ne. A zvlášť pokud se bavíme o kabelkách Valentino. Módní značku Valentino založil italský návrhář Valentino Clemente Ludovico Garavani se záměrem tvořit luxusní kolekce módních doplňků. Především kabelky, peněženky, psaníčka, obuv, opasky či sluneční brýle. Všem se ale zapsal do paměti především svými kabelkami a botami, které jsou symbolem elegance a nejvyšší kvality. Všechny kabelky jsou vyráběny z pravé kůže a podšívky tvoří textilie té nejvyšší kvality. Jsou tak zárukou, která vám vydrží po mnoho let, neroztrhají se, neztratí svou barvu a zůstanou dokonale nadčasové. 

Valentino Rockstud

Představujeme vám stylovou kolekci Rockstud, která mezi celebritami na Instagramu láme rekordy oblíbenosti. Estetika tašek a bot z kolekce Rockstud je založená na ikonických pyramidových cvočcích, které dodávají kolekci klenotnický nádech. Vzniká tak dokonalá kombinace umírněnosti a extravagance. Módní doplněk, který zapadá do každého šatníku svým osobitým způsobem. Něžnost proměňuje v rebelský look a rebelskému looku dodává naopak na eleganci. Široká škála stylů, barev a velikostí. Kolekce Rockstud dává možnost jednoduše přecházet z denního outfitu na noční. Pomáhá vzhledu dodat dokonalý a výjimečný nadhled a uspokojí všechny naše současné módní touhy - být elegantní, luxusní a svá.

Valentino Garavani Rockstud cardholder
Foto: archiv značky
Valentino Garavani Rockstud cardholder

Jestliže jste i vy elegantní dáma a na druhou stranu v sobě máte kus rebelky, máme pro vás dobrou zprávu. Nyní máte příležitost zasoutěžit si a vyhrát dokonalý Valentino Garvani Rockstud carholder! Co víc si pod stromeček přát? 

Zasoutěžte si o cardholder Garvani Rockstud od značky Valentino v hodnotě 10 000 Kč.

SOUTĚŽ: Vyhrajte cardholder Garvani Rockstud v hodnotě 10 000 Kč od značky Valentino. Odměníme tu nejzajímavější odpověď na soutěžní otázku. Soutěž o tento cardholder trvá do půlnoci 17. 12. 2020, ale každý den do Štědrého večera odkrýváme nový dárek!

Cardholder značky Valentino vyhrává: 

Eva Tomášková, Milíkovice 

Čtěte dál