Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 10. 12. 2021

Zasoutěžte si o voucher od značky Levi’s!

Foto: archiv značky

Levi’s představuje své vánoční hrdinky

Co spojuje Hailey Bieber a indickou herečku Deepiku Padukone? Obě jsou módní ikony! A proto se spolu setkaly ve výrazných kolekcích, které dominují letošní zimní sezóně. Podívejte se na to nejlepší od značky Levi’s a nezapomeňte připsat některé kousky do svého dopisu Ježíškovi. 

Nehynoucí džínová láska 

Skvěle padnoucí střihy a láska k hravému a nenucenému stylingu. Přesně to vévodí nové kampani s Hailey Bieber, která se chopila iniciativy a zkombinovala dva staronové Levi’s džínové střihy. Zatímco 70' High Rise Slim kombinují vyšší pas a sofistikovaně rovný střih, jejich zvonová varianta 70' High Rise Flare vrací do hry široké nohavice a hippie drzost. 

S ležérní kapsulovou kolekcí se naopak představila indická herečka Deepika Padukone, která je právem považována za módní ikonu. Celá její kolekce pro Levi’s je snadno kombinovatelná a spojuje ji oversized estetika, láska ke sportovním materiálům a pohodlnost, kterou ocení především ženy s aktivním lifestylem.

Výrazným prvkem v kolekci jsou topy, které působí romanticky nařasenými rukávy, a dodávají celé kolekci výrazný ženský rozměr. Stejně jako džínový komplet s širokými nohavicemi. 

Foto: archiv značky

Levi’s dárky pod stromek

Ačkoliv si Levi’s většina z nás spojuje především se skvěle padnoucími džínami, značka má v sortimentu i klasiky, které se neztratí v žádném šatníku. Například skvěle padnoucí trika s novým Levi’s Poster logem. Tato grafická novinka vzdává poctu 70. létům a jejich estetice. Za nás dokonalý dárek pod stromeček bez ohledu na věk a pohlaví. 

Hřejivým vánočním dárkem můžou být také plyšové bundy z kolekce Sherpa, které se hodí do začátku zimy a udělají radost jak svými nadčasovými střihy, tak vtipnými detaily. Džíska, která se s plyšovým kožíškem promění v plnohodnotnou zimní bundu. 

Při návštěvě vánoční Prahy se zastavte v Levi’s obchodě Na Příkopech 6, který nabízí i možnost si na míru upravit starší Levi’s oblečení. Můžete darovat upcyklovaný dárek přímo od srdce. 

Navíc zde bude 10. a 11. prosince v rámci motta značky Levi’s GIVE BETTER workshop výroby povoskovaných ekologických balicích papírů, který je naprosto zdarma! Doražte se dozvědět víc o výrobě udržitelných dárkových balení ze včelího vosku. Díky tomu můžete upcyklovat starší oblečení a zároveň pak balit dárky hezky, ekologicky a smysluplně. Pozor ale, počet míst je omezený, takže se nezapomeňte přihlásit přes aplikaci Levi’s®!

SOUTĚŽ: Vyhrajte jeden ze dvou voucherů značky Levi’s, každý v hodnotě 3 000 Kč. Odměníme ty nejzajímavější odpovědi na soutěžní otázku. Soutěž o tento produkt trvá do půlnoci 16. 12. 2021, ale každý den až do Štědrého večera odkrýváme nový dárek! 

Voucher značky Levi’s vyhrávají: 

Pavla Kučerová, Strakonice 

Ladislava Hlaváčová, Litvínov 

Čtěte dál