Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 10. 12. 2020

Zasoutěžte si o jeden ze dvou voucherů od Kliniky YES VISAGE!

Foto: archiv značky 

Řekněte ano dokonalosti. Ještě stále nevíte, co si přát pod stromeček od manžela či přítele? Čím obdarovat maminku, kamarádku či kolegyni? Dárkový poukaz na služby vyhlášené kliniky celebrit, Kliniky YES VISAGE, udělá radost vám i vašim blízkým. 

Zkrášlit, omladit, ubrat centimetry, nebo naopak přidat centimetry. Nic není problém. V Klinice YES VISAGE na vás čeká tým profesionálů, který si vás bude hýčkat jako hvězdu. Vybírat můžete z více než 300 služeb. Od neinvazivních, kosmetických či kadeřnických služeb přes služby moderní miniinvazivní dermatologie a laserů až po zákroky špičkových chirurgů. Určitě si zde vybere každá žena i muž.  

Moderní centrum preventivní medicíny Kliniky YES VISAGE nabízí kromě zaručené krásy i nejkomplexnější celkové vyšetření zdravotního stavu či infuze, podporující zdraví a imunitu, připravené na míru. „Toto je letos můj dárek. Dohlédnu na své nejbližší a rodinu, aby tady byli co nejdéle,“ prozradila tak svůj vánoční dárek zpěvačka Lucie Bílá.

Foto: archiv značky 

Tip pro vás:

K zakoupeným dárkovým poukazům naděluje Klinika YES VISAGE další poukázky na služby v hodnotě až 15 000 Kč zdarma. Využít je můžete pro sebe nebo opět jako dárek. Více o dárkových poukazech Kliniky YES VISAGE na www.yesvisage.cz/vanoce. Jeden z voucherů můžete vyhrát i nyní v rámci našeho exkluzivního adventního kalendáře! 

Voucher od Kliniky YES VISAGE
Foto: archiv značky 

Ať už se jedná o cokoliv, téměř každý z nás by na sobě něco upravil, ať už minimálně či větším zákrokem. Nyní máte tu možnost. Nadělte si k Vánocům dárek v podobě voucheru od Kliniky YES VISAGE. Udělejte tak krok k vaší verzi dokonalého vzhledu. 

Zasoutěžte si o jeden ze dvou voucherů od Kliniky YES VISAGE, každý v hodnotě 5 000 Kč.

SOUTĚŽ: Vyhrajte jeden ze dvou voucherů, každý v hodnotě 5 000 Kč, od Kliniky YES VISAGE. Odměníme dvě nejzajímavější odpovědi na soutěžní otázku. Soutěž o tyto vouchery trvá do půlnoci 16. 12. 2020, ale každý den do Štědrého večera odkrýváme nový dárek!

Vouchery od Kliniky YES VISAGE vyhrávají: 

Monika Bačová, Králův Dvůr 
 
Zdeňka Štecová, Bučovice 

Čtěte dál