Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 1. 12. 2020

Zasoutěžte si o rum Diplomático Ambassador!

Foto: archiv značky

Sváteční období je tu, a nejen v rámci něj se najde sem tam chvíle na slavnostní přiťuknutí nebo nálada na pomalé vychutnání si skleničky oblíbeného alkoholického nápoje při výjimečných životních chvílích a speciálních příležitostech. My nyní přinášíme něco pro příznivce skvostných rumů. Znáte již rum Diplomático Ambassador? Jedná se o zářivý skvost.

Venezuelské rumy Diplomático jsou oceňovány pro svou nesmírnou kvalitu a sklízí pravidelně významné úspěchy na prestižních mezinárodních soutěžích. Diplomático Ambassador je tím nejlepším z nabídky této značky. Zachovává duši celé řady výjimečných rumů Diplomático, ale zároveň se vyznačuje jedinečnou osobitostí. Je mistrovským dílem master blendera rumů Diplomático, Tita Cordera, který jej po mnoho let ladil k naprosté dokonalosti. 

Diplomático Ambassador
Foto: archiv značky
Diplomático Ambassador

Tento tmavě zlatavý super prémiový rum zraje 12 let v sudech z amerického bílého dubu, v nichž byl předtím uložen bourbon. Další dva roky pak dozrává v sudech po prémiovém, věhlasném sherry Pedro Ximénez. Ty doplní chutě a vůně předchozího zrání a dají vzniknout dokonalému, luxusnímu celku. Jedná se o skutečnou vzácnost, jeho roční výroba je totiž velice limitovaná. Má vyváženou vůni připomínající portské víno, sušené ovoce, čokoládu a doutníky. Ve velmi komplexní chuti se projevují rozinky, muškátový oříšek a vypálené dřevo.

Diplomático Ambassador 0,7l pořídíte za 5 640 Kč nebo si o něj můžete zasoutěžit.

SOUTĚŽ: Vyhrajte skvostný rum Diplomático Ambassador. Odměníme tu nejzajímavější odpověď na soutěžní otázku. Soutěž o tento rum trvá do půlnoci 7. 12. 2020, ale každý den do Štědrého dne odkrýváme nový dárek!

Rum Diplomático Ambassador vyhrává:

 Kristýna Havlová, Kralovice

Čtěte dál