Oslavte s námi narozeniny Harper’s Bazaaru a vyhrajte exkluzivní šperk značky Roberto Coin!

Zapojte se do výjimečné soutěže oslavující výročí Harper’s Bazaaru a značky Roberto Coin a vyhrajte náhrdelník v hodnotě 129 000 Kč!

Foto: archiv Roberto Coin

Právě nyní máte jedinečnou příležitost vyhrát unikátní šperk! Oslavte s námi 25 let Harper’s Bazaaru na českém trhu a šperkařského domu Roberto Coin na tom světovém. Při této příležitosti jsme pro vás společně připravili jedinečnou šanci vyhrát exkluzivní náhrdelník Roberto Coin z kolekce Roman Barocco.

Roberto Coin, ikona šperkařského průmyslu

Roberto Coin je ikonou šperkařského průmyslu už více než 30 let. Od roku 1977 věnuje benátský návrhář šperků Roberto Coin svůj život vášni pro inovační design založený na hlubokých znalostech italského umění a řemeslné tradici. Hledaje nové zdroje a inspiraci, každé jeho dílo je výsledkem vzrušujících cest kulturami a krajinami se zkušeností výjimečné rovnováhy minulosti a budoucnosti. Součástí jednotlivých šperků této značky je typický rubín na vnitřní straně. Ten symbolizuje mír, prosperitu a štěstí a je zvláštním darem tohoto návrháře každému jeho nositeli. Společnost Roberto Coin má více než 1000 prodejních míst po celém světě s hlavním sídlem ve Vicenze. Jeho butik naleznete také v České republice na elegantní adrese Pařížská 1, Praha 1.

Jak vyhrát exkluzivní náhrdelník v hodnotě 129 000 Kč?
Foto: archiv Roberto Coin
Jak vyhrát exkluzivní náhrdelník v hodnotě 129 000 Kč?

Chcete dostat šanci vyhrát tento jedinečný náhrdelník Roberto Coin z kolekce Roman Barocco v hodnotě 129 000 Kč? Postup je jednoduchý!

Předplaťte si od 14. 10. do 4. 11. 2021 Harper’s Bazaar na rok (s dárkem i bez dárku), sledujte nás na Instagramu a odpovězte na soutěžní otázku, kterou najdete v našem instagramovém postu zde

Pravidla soutěže

Jak a kdy bude vyhlášen nový majitel náhrdelníku? 

Soutěžit můžete do 4. 11. 2021 a vyhlášení proběhne dne 10. 11. 2021 v rámci slavnostního 25. výroční Harper’s Bazaaru na českém trhu. Vyhlášení bude živě vysíláno opět na Instagramu Harper’s Bazaaru. Nezapomeňte tedy v tento den pečlivě sledovat náš instagramový profil, třeba to budete právě vy!

Čtěte dál