Oslavte 110 let L’Oréal Professionnel novým účesem!

1909-2019: Toto období znamenalo 110 let neustálých výtvorů a inovací, které znamenaly historii barvení vlasů. V roce 2019 nás toho čeká ještě víc! Toužíte po přirozené barvě, která vám sluší?

Foto: archiv L'Oréal Professionnel

Oslavte výročí L’Oréal Professionnel novým účesem a navštivte Salon Expert.

Jak to všechno začalo?

Francouzský chemik Eugène Schueller měl hlavu plnou nápadů, ambicí a především vizí. Vynalezl první šetrnou barvu na vlasy a v roce 1909 založil svou první společnost Société française des Teintures Inoffensives pour Cheveux. Pod značkou L’Auréale (pojmenované po tehdy populárním účesu své doby). L’Auréale se brzy mění na L’Oréal.

Eugène Schueller, zakladatel značky L’Oréal, ve své laboratoři, rok 1920.           Foto: archiv L'Oréal Professionnel

1939 – Společnost Société française des Teintures Inoffensives pour Cheveux se oficiálně stala společností L’Oréal.

Dnes je L’Oréal Professionnel jedinou francouzskou profesionální značkou se zahraničním přesahem.

Eugène Schueller od samého počátku chápal, že k tomu, aby kadeřníci přijali jeho šetrné barvy na vlasy, musí vědět, jak je používat. Proto v roce 1910 založil svou první školu zaměřenou na barvení vlasů. Den za dnem zde pařížští kadeřníci měli možnost pozorovat aplikaci barev na vlasy. L’Oréal Professionnel a profesionální kadeřníci se začali rozvíjet bok po boku.

Foto: archiv L'Oréal Professionnel

1,5 MILIONU KADEŘNÍKŮ NA CELÉM SVĚTĚ SI VYBRALO L’ORÉAL PROFESSIONNEL.

KAŽDÝ ROK SE PROŠKOLÍ 450 000 KADEŘNÍKŮ.

NA CELÉM SVĚTĚ MÁME 250 ŠKOLICÍCH CENTER.

Barvení vlasů se postupně stalo mainstreamovou záležitostí a nepostradatelnou součástí stylu a módy. Eugène Schueller to předvídal, když v roce 1935 uvedl Coloral, tvářenku dodávající vlasům barvu. Dnes tyto trendy sledujeme a sdílíme je na sociálních médiích, ale i nadále se rodí z přání žen.

L’Oréal Professionnel ženám naslouchá, a tak dokázal vymyslet svět barev, odstínů a melírů. Svět, který je tak jedinečný jako všechny ženy, kterým už 110 let věnuje své inovace.

Foto: archiv L'Oréal Professionnel

Nyní si můžete také jednoduše vyzkoušet nekonečné barevné variace díky aplikaci L’Oréal Professionnel ve Style My Hair na vašem chytrém telefonu a správně si vybrat. Obejdete tak nedorozumění s kadeřníkem a rovnou si můžete najít nejbližší Salon Expert a objednat se!

Čtěte dál