Online premiéra filmu Chiara Ferragni: Unposted je tady!

Další dokumentární film, co nás vezme do zákulisí módního světa, je tady. Hlavní postavou není nikdo jiný než Chiara Ferragni!

Foto: archiv Instagram Chiara Ferragni

Chiaru Feragni není třeba dlouho představovat. Celosvětově známá módní influencerka, co je tváří mnoha módních značek včetně té své, Blonde Salad. Nyní ale přišla s dalším krokem! Filmem nejen o své maličkosti, ale také digitální éře, v které se nyní nacházíme!

Chiara Ferragni: Unposted. Tak nazvala film dokumentující její život v těch lepších i horších chvilkách. To ale není vše. Velmi zajímavá část je ukázka její role v již velmi zdigitalizovaném světě. Chiara také vysvětluje, jak se tyto oblasti v dnešní době velmi rychle mění a jaký to mělo a má vliv na její kariéru a život obecně. Ukazuje vše, co ona a její tým dělá, a že toho není málo. Dokument neukazuje vše jen z jejího pohledu, ale také obsahuje spoustu rozhovorů s osobnostmi z módního světa jako světoznámým módním návrhářem Jeremym Scottem nebo například módní princeznou Paris Hilton. Chiara je osobnost, ke které mnoho lidí vzhlíží a rádo by žilo její život. Nyní máme možnost do něj trochu nahlédnout z pohledu silné a mocné ženy, která se věnuje práci i rodině a snaží se mezi nimi najít ten správný balanc. Ale je to opravdu taková pohádka jak se zdá? Pravda je, že nikdy není. I ona se potýkala s neúspěchem. Chiary kariéra není postavena jen na krásných fotkách na sociálních sítích a faktu, že vypadá krásně za každé situace. Její život obnáší také spoustu kompromisů a obětí. Někdy to byla velmi dlouhá a trnitá cesta k vrcholu, na kterém se nachází nyní společně se svým manželem Fedezem, s nímž má již ročního syna Lea.

Film měl oficiální premiéru v září 2019, ale nyní, od pátku 29.11. 2019, máme každý možnost, tento dokument shlédnout z pohodlí domova. A to online, dokonce s výběrem jazyka.

Tak na co ještě čekáte?

Čtěte dál