Oficiální trailer a plakát k filmu Spencer o princezně Dianě je tu

Kristen Stewart se již brzy představí jako Lady D a my již nyní máme možnost získat první feeling z filmu díky nově zveřejněnému plakátu a traileru, jenž nabízí první záběry očekávaného snímku.

Foto: archiv Instagramu @neonrated

Život Lady D je předmětem několika dokumentů i seriálu. Nyní se jejího ztvárnění v nejnovějším filmu Spencer, o němž jsme vás prvně informovali v únoru, ujala talentovaná herečka Kristen Stewart. 

Snímek se ponoří do Dianina života, konkrétně se zaměří na velmi důležitý prosincový víkend roku 1991, kdy se Diana rozhodla, že její manželství s Charlesem, kterého zde ztvární Jack Farthing, oficiálně skončilo. Po 11 letech se roku 1992 oficiálně a finálně rozhodla prince opustit a v roce 1996 se rozvedli. 

První ukázky z filmu 

Oficiální plakát byl zveřejněn a okamžitě vyvolal vlnu pozornosti na sociálních sítích, stejně jako první zveřejněná fotografie Kristen jako princezny Diany v tartanovém saku, se zásnubním prstenem a dokonalým Dianiným pohledem do kamery. 

Foto: archiv Instagramu @neonrated

Plakát již vyvovává naprosto jiné pocity než pouze kouzelnou krásu princezny. Schoulená pozice Diany, která je pravděpodobně v slzách, v honosných šatech poukazuje na glamour, ale i utrpení jejího života. Kromě tohoto výstižného záběru plakát odhaluje, že film můžeme očekávat již tento listopad. 

První momenty snímku můžeme vidět v nově zveřejněném traileru, který vás okamžitě vtáhne do děje. Okázalost, samota, aniž by byla fyzicky sama, zoufalost, neštěstí, psychické i fyzické osamění. To a mnohem více nastiňují nově odhalené záběry z tohoto velmi očekávaného snímku. 

Čtěte dál