Off-White a Nike představili nové Dunk Low botasky

Další očekávaná spolupráce je tu!

Foto: archiv instagram @off___white

Nike a Off-White není třeba dlouze představovat. Nyní se jejich věrní fanoušci konečně po několika měsících trýznění fotkami designu dočkali streetových botasek Nike Dunk Low.

Pro Nike nejsou spolupráce žádná novinka. Již se spojili se Supreme či například Diamond Supply. Off-White je další hvězdná spolupráce, která přináší slavné botasky Dunk Low. Tyto botasky byly ztvárněny již několkrát a Off-White se tohoto úkolu shostil se vší počestností.

Méně je více a tak se soutředili na tři základní barevné verze – Michigan Blue, University Red a Pine Green. Tenisky si drží svůj design, ale zároveň mají podpis Virgila Abloaha, který je generální ředitel a návrhář módní značky Off-White. Tyto streetové botasky mají navíc specální poutka na tkaničky, originální zapínání, nápis ve fontu Helvetica a krom toho také unikátní rukopis Virgila Abloaha ve formě textu na vnitřní straně boty.

Tato spolupráce šla oficálně do prodeje již 20.12. 2019. Pokud jste si je nestihli nadělit pod stromeček, možná to stihnete v další vlně. Pokud si potrpíte na sběratelské kousky botasek, tento by vám určitě neměl chybět.

Čtěte dál