Oblíbená paletka Naked nyní přichází ve zbrusu novém provedení

Paletka je krásnějším než kdy předtím. Třešňové odstíny totiž sluší všem! Novou kolekci Naked Cherry a další nejnovější trendy v líčení si vyzkoušely i blogerky. Podívejte se, jak jim sluší!

Foto: archiv značky

Paletka očních stínů Naked je bestseller. Značka Urban Decay ji považuje za svůj základ, ikonický produkt, který učí ženy nosit oční stíny. Teď usoudili, že je čas na další krok. Čistě nude odstíny proto dostaly třešňový nádech a výsledkem je paletka Naked Cherry, která obsahuje dvanáct očních stínů, od matných po metalické, sladce růžové i temně vínové, ale nechybí samozřejmě ani neutrální.

Foto: archiv značky

Novou kolekci líčení Naked Cherry si vyzkoušely i blogerky Hana z @fashioninspobyhana a Eva z @flabgee. Eva vyzkoušela, jak kombinovat stíny z paletky a Hanka zvolila temně třešňovou rtěnku. Inspirujte se a buďte neodolatelná a zralá k nakousnutí s novou kolekcí i vy!

Foto: archiv značky

Kromě úžasné paletky Naked Cherry s dosud nevídanými šťavnatými odstíny jsou součástí kolekce také tři odstíny rtěnek Vice Lipstick, tužky na oči 24/7 GLide-On Eye Pencil, vlastní štěteček a úžasný fixátor make-upu, sprej All Nighter s třešňovou vůní, kterou si zamilujete. Této kombinaci je opravdu těžké odolat.

Čtěte dál