Objevte životní rovnováhu se švédskou kosmetikou Barnängen

Balanc je v životě důležitý v mnoha směrech a péče o své tělo není výjimkou. Poznejte kosmetiku Barnängen, která je založena na pojmu, jenž popisuje švédský životní styl vycházející z konceptu vyváženého života - lagom.

Foto: Shutterstock

Ani moc, ani málo. Prostě tak akorát. Žít život, který je prostě správně. To je lagom – pojem, jenž popisuje švédský životní styl vycházející z konceptu vyváženého života. Dokázat zpomalit, přistupovat k věcem bez stresu a vyčlenit si čas pro relaxaci i v hektickém období je skutečným uměním, a přesně to je klíčem pro život dle lagom.

Švédská kosmetika Barnängen odráží kouzlo tohoto stylu. Ve spojení s kvalitními ingrediencemi poskytuje vyváženou péči, díky které se cítíte sebejistě, odpočatě a prostě dobře. Na chvíli se zastavte a dopřejte si kousek lagom s produkty Barnängen.

Zkuste novinku v podobě sprchového krému Care & Detox 

Foto: archiv Henkel

Stres a únava se negativně projevují nejen na naší mysli, ale také na pleti a pokožce. Po náročném dni si dopřejte povzbuzující koupel s novým sprchovým krémem Care & Detox s březovou vodou, která má blahodárné účinky na pleť. Díky svým tonizujícím, zjemňujícím a čistícím vlastnostem je považována za symbol obnovy. Březová voda v kombinaci s emulzí Cold Cream pokožku čistí od všech škodlivin a zároveň pomáhá posilovat unavenou kůži a vytváří přirozenou ochrannou vrstvu. Nechte v sobě rozproudit příjemnou energii, která vám pomůže se zregenerovat. Budete se cítit odpočatě a svěže. Protože krása přichází tehdy, když se cítíte dobře.

Pro velmi suchou pokožku zklidňující tělové mléko Repairing 

Foto: archiv Henkel

Vystavujete-li svou pokožku extrémním podmínkám, nechte ji hýčkat zklidňujícími a silně hydratujícími účinky severské bavlny. Ta roste v náročném chladném podnebí. Aby tam přežila, shromažďuje aktivní složky, které ji chrání a zvyšují její odolnost. Těchto vlastností využívá nová řada Repairing, která je určena pro velmi citlivou, suchou až hrubou pokožku. Tělové mléko s výtažky ze severské bavlny a 10 % ochranného Cold Cream pomáhá obnovovat poškozenou pokožku a vytváří štít zabraňující vysychání a bolesti spojené s popraskáním kůže.

Čtěte dál