Objevte sílu termální vody a kyseliny hyaluronové

Dodejte vaší pokožce potřebnou dávku hydratace a posilněte ji pomocí nové pleťové masky Minéral 89 Hyaluron-Booster a celé řady Minéral 89 od Vichy.

Foto: Shutterstock

Hydratace pleti není nikdy dost, a proto by vám neměla ujít tato řada od Vichy, která se nově rozrostla o posilující pleťovou masku. Výjimečná kombinace Termální vody Vichy vulkanického původu s kyselinou hyaluronovou přírodního původu dělá z řady Minéral 89 skvělého společníka pro každou situaci, a to i když život vaši pleť zrovna nešetří. Díky jedinečnému složení totiž posiluje funkci kožní bariéry a působí jako štít proti znečištění zvenčí, proti stresu i únavě.

Jedinečnost této řady potvrzuje také estetická dermatoložka MUDr. Lucie Jurtinová. „Díky svému minimalistickému složení se Minéral 89 navíc vyznačuje velmi vysokou tolerancí a je tedy vhodný i pro zcitlivělou pleť. Svým pacientkám jej proto doporučuji např. po chemickém peelingu nebo laserovém ošetření pro zklidnění pleti a urychlení regenerace kožní bariéry. Pacientky zároveň oceňují jednoduchou aplikaci a lehkou texturu, která se rychle vstřebává."

Foto: VIchy

Minéral 89 Hyaluron-Booster Posilující a obnovující pleťová maska

Jedním z produktů je nová posilující a obnovující pleťová maska Minéral 89 Hyaluron-Booster. Ta dodá vaší pleti extra dávku síly a zároveň ji okamžitě vyplňuje a vyhlazuje. Nejen, že vaší pleť rozjasní, ale také vaší pokožce poskytuje až 24 hodinovou hydrataci. Maska má oddělené komory pro ochranu aktivních složek - obsahuje 89 % termální vody Vichy vulkanického původu, kyselinu hyaluronovou a textilní masku s vlákny z mikrořas. Masku si sami smícháte dohromady, po čemž nabývá svěží gelovité textury pro přilnutí ke konturám obličeje a osvěžení pleti. 

Foto: VIchy

Výsledkem používání nové řady Minéral 89 Hyaluron-Booster od Vichy je dokonale hydratovaná, tonizovaná a jasnější pleť, na které nejsou znát známky stresu či únavy. No povězte, neocení to v dnešním shonu každá z nás? Navíc produkty cílí na všechny typy jemných linek a vrásek způsobených dehydratací. Tento praktický společník zároveň funguje na posílení funkce kožní bariéry. Nyní už pouze zbývá řadu osobně vyzkoušet a zažít její účinky na vlastní kůži, a to doslova. 

Čtěte dál