Objevte říši Wonderlab neboli nový třpyt a vizi značky Swarovski

Šperky jsou ozdobou, kterou můžete vyjádřit mnohé. Jestliže máte slabost pro broušený křišťál, pokrokové pojetí barev a rozměrů, neměli byste si nechat ujít Wonderlab.

Foto: archiv značky

Šperky jsou krásným doplňkem, který nadchne pravděpodobně každého. Swarovski je jedním z celosvětově známých šperkařských domů. Právě nyní přichází s novou vizí, která je nejen kouzelná, ale je zároveň propojena s vědou a jde směrem k udržitelnosti! Také už jste napjatí a zajímá vás, o co se jedná?

Vítejte v novém světě. Wonderlab!

Budoucnost je tady. Alespoň budoucnost podle značky Swarovski. Nová vize, která spojuje svět módy, zábavy, vědy i designu. Při příležitosti 125 výročí, které brand tento rok slaví, představují novou éru, která sjednocuje všechny části organizace v duchu jedné myšlenky a vynáší na světlo světa dosud nejprovokativnější a nejpřevratnější vyjádření značky.

Dejte průchod svým snům

Nová éra ale přichází také s novou výzvou. Už nejde o to být „pouze“ krásní, ale pomocí Wonderlab vás Swarovski vyzývá k tomu, abyste dali průchod svým snům, fantazii a oslavovali lidskou individualitu. Wonderlab je ztělesnění toho, jak si Giovanna Engelbert, nová a historicky první kreativní ředitelka, zastřešující celou společnost Swarovski, představuje moderní křišťálový životní styl.

Foto: archiv značky

„Wonderlab je spojení vědy a kouzla, střetává se zde výjimečnost s elegancí: je to pocit údivu, který by měl zažít každý, koho pozveme do našeho nového světa ve Swarovski,“ uvedla Giovanna. 

Změna se však netýká pouze nových produktů, ale i toho, jak značka celkově působí. Jakmile to bude možné, tak se můžeme například těšit i na návštěvu obchodů, které jsou vyzdobeny novým interiérem. 

Kolekce Jedna

Úplně první kolekci v této nové éře Swarovski pojmenovalo velmi příhodně - Kolekce Jedna. Najdeme v ní mohutné náhrdelníky, náušnice, prsteny i náramky. Společnou však mají magičnost, kterou křišťály v tomto zpracování vyzařují. 

„Chtěla jsem prozkoumat základní geometrii křišťálu a potenciál jeho využití jako materiálu. Vrcholnou inspirací pro mě byly první nákresy Daniela Swarovského, díky nimž jsem objevila kouzlo jeho raných vynálezů a pochopila jeho sen vytvořit něco, co svět dosud neviděl. Tím, že jsem se vydala na svou vlastní cestu kreativity, respektuji, jak mohou transformativní šperky vypadat – chtěla jsem je vytvořit také s vizí stylu, který může oslovit ženy i muže, aby se díky němu cítili být sami sebou, odvážní a jedineční,“ prozradila Giovanna Engelbert. 

Celá kolekce se navíc ještě dělí na několik podřad: Harmonia, Dulcis, Millenia, Curiosa, Orbita, Chroma, Constella, Gema, Somnia, Matrix, Hyperbola a Mesmera.

Nechte se omámit křišťálovou vizí a propadněte kouzlu Wonderlab.

Čtěte dál