Objevte novou kolekci pohodlných tenisek ECCO ST.1

Vykročte do jara v barvách s novými teniskami ECCO.

Foto: archiv ECCO

Přivítejte novou sezónu barevně a hlavně v pohodlí. S novými teniskami ECCO ST.1 LITE, které se pyšní technologií jádra SHOCK-THRU, exkluzivní podešví a prémiovou usní ECCO, určitě neuděláte krok vedle. A to doslova. 

Máte rádi spíše jednoduché outfity, které zrovna nehrají všemi barvami, ale zároveň byste svůj look rádi oživili? Zkuste ho doladit teniskami ECCO ST.1 a  ECCO ST.1 LITE, které jsou k dostání v mnoha jarních barvách a novém designu, který svým sportovním a svěžím vzhledem doladí váš outfit k dokonalému spojení sportovního vzhledu, kvalitní obuvi a pohodlí. Pokud váš den tedy převážně vypadá tak, že pobíháte po městě, tyto botky se stanou vašim dobrým společníkem. Jsou navrženy právě pro mladé ženy, které žijí aktivní městský život, jsou nonstop na cestách, ale stále chtějí vypadat a cítit se skvěle, trendy a stylově. 

Model LITE

Nadčasový model ECCO ST. 1 LITE kombinuje perfektní design v mnoha barevných provedeních, kvalitní materiály a celodenní pohodlí díky robusní, jednosložkové podešvi. ECCO také myslelo na designové věci jako je zavazování a tak nabízí hned několik variant, díky kterým si svou perfektní obuv vybere každý. Nechte za vás promluvit vaše tenisky!  

Dokonalé spojení pohodlí, odolnosti a stylu

Kvalita a pohodlnost jde u ECCO odjakživa ruku v ruce a tenisky ECCO ST. 1 a ECCO ST. 1 LITE to jen potvrzují. Díky technologii ECCO FLUIDFORM ™ Direct Comfort a jádru SHOCK-THRU tenisky poskytují perfektní tlumení nárazů a jejich pohodlnost vám umožní je spokojeně nosit po celý den. Tato technologie kopíruje a podporuje přirozené křivky chodidla a poskytuje také dokonalé odpružení, což zvyšuje pohodlí během nošení. 

Foto: archiv ECCO

Jedno jméno, ale mnoho prvků

ECCO se opravdu ujistilo, že si vybere každý. Tento typ tenisek je vyráběn v širokém výběru sezónních barev s výraznými akcenty a rozdílnými materiály. Najdete zde modely s prémiovou koženou podšívkou pro pohodlný pocit uvnitř obuvi, ale také si vyberou oblíbenci textilní podšívky, která zajišťuje pohodlné a prodyšné vnitřní klima. ECCO myslelo také na sportovce, které jistě potěší, že část podešve je z mikrovlákla, které poskytuje vynikající přilnavost nezbytnou pro sportovní využití. 

ECCO, průkopník skandinávského designu a pohodlí 

Tato značka je jednou z předních světových značek obuvi, která kombinuje nádherný skandinávský design a důležitý prvek - pohodlí. Úspěch této rodinné společnosti je založen na řemeslném zpracování a pouze těch nejlepších materiálech. ECCO ztělesňuje pohodlí, nadčasový design a kvalitu. Doplňky z prémiové usně podtrhnou váš outfit a pohodlná obuv je vždy perfektní volbou, především pokud je v trendy provedeních. Následuj design, objevíš ECCO. 

Více informací nalenete na group.ecco.com

Čtěte dál