Objevte kouzelnou moc kolagenu

Objeví-li se na pleti první známky stárnutí, je jasné, že se produkce kolagenu začíná snižovat. Co to dokáže zpomalit?

Jednoznačnou odpovědí je kolagen The Solution™ od Oslo Skin Lab, díky kterému si pleť udrží mladší vzhled s méně viditelnými vráskami a liniemi. Tento stoprocentně čistý hydrolyzovaný kolagen nemá chuť ani vůni, díky tomu ho můžete smíchat s jakýmkoli jídlem nebo pitím (s kávou, ovesnou kaší, jogurtem nebo smoothie). A vzhledem k tomu, že je zabalený do jednotlivých sáčků, můžete si ho vzít s sebou do práce, fitka nebo přibalit na dovolenou.

Foto: archiv klienta

Jak vlastně kolagen funguje?

Jedná se o bílkovinu, která se přirozeně nachází v lidském těle a je jednou z nejdůležitějších stavebních prvků kůže. Mladá pokožka může ve vrstvě dermis obsahovat až 80 % kolagenu, respektive kolagenových vláken, která zajišťují její pevnost. 

„V Oslo Skin Lab jsme přesvědčeni, že krásná pleť skutečně začíná zevnitř. Zdravá jídla a dostatek vody mají viditelný účinek na vaši pokožku.“

„Pokud máte za sebou rušný víkend se spoustou alkoholu, cukru a málo spánku, projeví se to i na vaší pleti, funguje to i opačně. Pokud se budete chytře rozhodovat o tom, co užíváte vnitřně, ukáže se to navenek,“ říká Cecilie Nordstrøm, zakladatelka Oslo Skin Lab a vývojářka The Solution™. „Naše vlastní produkce kolagenu se začíná snižovat mezi 25. a 30. rokem a každým rokem klesá. Tento věk je tedy vhodným obdobím, kdy začít s užíváním The Solution™. Pomůže vám udržet si zdravý vzhled přirozeným způsobem,“ dodává.

Foto: archiv klienta

Výsledky po osmi týdnech

Pro testování účinků The Solution™ jsme nechali několik uživatelů podstoupit nezávislý sken pleti předtím, než začali produkt denně užívat. Po osmi týdnech každodenního užívání našeho produktu se uživatelé vrátili k druhému skenování a výsledky byly úžasné. Někteří zaznamenali pokles vrásek o více než 50 %. U některých uživatelů jsou efekty viditelné opravdu rychle, u jiných se mohou objevit později, protože nejsme všichni stejní. Obecně ale každý, kdo se zúčastnil skenu pleti, vykázal po určité době zlepšení oproti výchozímu stavu. Nyní také vidíme, že výsledky se po delším používání nadále zlepšují. Samozřejmě existují limity, už nikdy nebudeme vypadat, jako kdyby nám bylo 18 let.

Členství vám vrásky nepřidělá

The Solution se prodává výhradně prostřednictvím www.osloskinlab.cz. Jedno balení obsahuje 28 denních dávek, z nichž každá obsahuje 2,5 gramu čistého kolagenu.

Se slevovým kódem BAZAAR50 získáte navíc slevu 50% na první balení v rámci členství a můžete si kolagen vyzkoušet.

Zapojte se a vyhrajte speciální SECRET BOX plný beauty novinek, ve kterém najdete i balení OSLO SKIN LAB:

Čtěte dál