Nový butik The Store nabízí všechny naše oblíbené značky

Praha má novou mekku módy a značky jako Canali, Etro, Giorgio Armani, Isabel Marant, Kenzo, , Marc Jacobs, Nancy Gonzalez, Victoria Beckham nebo Vivienne Westwood jsou tak skutečně na dosah.

The Store, multibrandový butik podle konceptu moderních světových butiků známých z Londýna, Milána, New Yorku nebo Paříže, poprvé otevřel své dveře minulý týden na adrese Široká 15. Na slavnostní galavečer k otevření zavítala i světová topmodelka Cindy Bruna.

Foto: archiv  PR

Koncept butik The Store, který se pyšní nádhernými prostory sprvky sametu, mramoru a moderních designových prvků, se rozkládá na dvou patrech o rozloze okolo 450 m2 na roku ulic Široká a Elišky Krásnohorské.

Foto: archiv  PR

Unikátní zážitek z nakupování je umocněn exkluzivním výběrem módních značek doplněných designovými bytovými doplňky, které dokonale ztělesňují moderní životní styl, kterému cílový zákazník propadá. Sortiment světových designérských značek a doplňků zahrnuje například Canali, Etro, Giorgio Armani, Inès & Maréchal, Isabel Marant, Kenzo, Linda Farrow, Marc Jacobs, MCM, Mr & Mrs Italy, Nancy Gonzalez, N21, Nicholas Kirkwood, Pierre Hardy, Victoria Beckham nebo Vivienne Westwood.

Foto: archiv  PR

Čtěte dál