Novinky ze světa módy, které by vám neměly uniknout

Na co jsou nejznámější módní značky teď nejvíce pyšné?

Sportmax Code - Denime Culture
Foto: archiv PR
Sportmax Code - Denime Culture

Sportmax Code představil pro jarní sezónu denimovou kolekci, která oslavuje svět džínoviny designovým konceptem. V kolekci tak najdete volány i řasení, vše ale ve velmi odlehčeném provedení.

Intimissimi & Irina Shayk
Foto: archiv PR
Intimissimi & Irina Shayk

Supermodelka Irina Shayk je hvězdou nové kampaně věnované kolekci Silk.  Kolekce obsahuje hedvábná pyžama a mezi stěžejní modely patří také volná košile, teplákové kalhoty nebo černá mikina, kterou lze skvěle kombinovat s tílky v prodloužené délce. Vše je vyrobeno z čistého hedvábí.

H&M Conscious Exclusive
Foto: archiv PR

Nová jarní kolekce Conscious Exclusive 2019 je inspirovaná zázraky naší země a její léčebnou silou, která je schopná psychicky i emočně spojovat lidi s přírodou. Inspirace minerály, krystaly a léčivými rostlinami je přítomná jak ve vzorech, tak i v barevném schématu kolekce. H&M v kolekci samozřejmě nezapomíná na technologie a inovace ve vývoji udržitelnějších materiálů a procesů. 

Kolekce bude dostupná v Nákupní galerii Myslbek Praha a online od 11. dubna 2019.

Fendi Baguette
Foto: archiv PR
Fendi Baguette

Speciální kabelka Baguette Fendi s fialovými flitry, s níž se Sarah Jessica Parker objeví ve videu #BaguetteFriendsForever, je nyní exkluzivně k dispozici k předobjednání na fendi.com. Od poloviny července 2019 bude kabelka také v prodeji v kamenných buticích Fendi po celém světě.

REDValentino
Foto: archiv PR
REDValentino

V Maiselově ulici v Praze, v blízkosti Pařížské, byl slavnostně otevřen butik REDValentino. Prostor o rozloze 185 metrů čtverečních vyzývá své zákazníky k objevování nové atmosféry vytvořené výraznými, ale harmonickými kontrasty. Bílá, růžová a okrová jsou sjednocujícími tóny tohoto romanticko-rebelského obchodu. Naleznete zde mnoho originálních kombinací a prvků, které jsou typické pro designéra India Mahdavi. REDValentino je značka se zasněným a romantickým duchem vyprávějící příběh, který kombinuje výstřední a odvážný styl s živým designem. 

Converse x Undercover
Converse x Undercover

Legendární designér Jun Takahashi oznámil spolupráci s Converse. Vznikla tak speciální limitka Chucků, která je zahrnuta do jeho nové kolekce s názvem „New Warriors“. Edice je inspirována kontrastem na první pohled neslučitelných stylů z kultovních filmů ze sedmdesátek. Klasická kotníková Chuck Taylor silueta je ozvláštněna akcenty v podobě zipů, kovových kroužků a nápisů názvu kolekce, které jsou umístěné na boku a na špičce tenisky.

Mademoiselle Longchamp
Foto: archiv PR
Mademoiselle Longchamp

Longchamp nabízí v nové sezóně možnost personalizovat kabelku Mademoiselle. Na svou kabelku si tak můžete nechat „napsat“ cokoliv. Vybrat si můžete z nabídky 26 písmen abecedy a různých emoji, vše ve zlatém nebo černém provedení. 

Čtěte dál