Nové pražské butiky, ze kterých se vám nebude chtít odejít

V Praze se otevřelo hned několik nových butiků. Tady jsou ty, ve kterých se cítíme jako doma, i když jsou převážně s pánským zbožím. Nebo právě proto?

1 Krejčovství Blažek
Foto: archiv Blažek

Česká módní značka Blažek otevřela na adrese Nekázanka 11 na Praze 1 největší, luxusní krejčovství v České republice. Navazuje tak na ideu nabízet vrchol pánské krejčoviny a povyšuje svou službu šití na míru na novou úroveň. O celkový design prostoru se postaral architekt Jan Mužík, který v posledních letech spolupracuje se společností Blažek na všech interiérech. Celé krejčovství navozuje atmosféru pánského klubu, kde si klient vybere svůj nový oděv na míru a v klidu si může vychutnat tradiční skotskou whisky.

Montblanc
Foto: archiv Montblanc
2 Montblanc

Výrobce luxusních psacích potřeb, hodinek a kožených doplňků, vstoupil napřímo na český trh a otevřel svůj první vlajkový butik na Pařížské ulici v Praze. Velkorysý prostor je vyveden v tzv. NEO konceptu, který byl speciálně vytvořen pro značku Montblanc. Jeho elegantní design, propojující klasický styl s moderními prvky navozuje velmi příjemnou atmosféru.

3 Boss Store
Foto: archiv Hugo Boss

Nový BOSS Store v Praze vznikl ve spolupráci s českým partnerem, společností LIME CONCEPT, která nyní jako jediná provozuje monobrandový obchod značky BOSS v Česku. Butik najdete v nákupním centru Chodov, design interiéru tvoří kombinace teplých a bytových materiálů, které vytváří příjemnou a zároveň rafinovanou atmosféru. 

Čtěte dál