Nové obchody, které vás okouzlí

Víme, kam za nákupním zážitkem.

Exkluzivní produkty, úžasné interiéry a nadstandardní služby. To je to, co spojuje čtveřici nových obchodů. Současně nejen v Praze ale i v Brně se daří jedinečným a odvážným projektům.

FAnn Beauty Atelier
Foto: archiv značky

Interiér dvoupatrové parfumerie FAnn Beauty Atelier se pyšní hned několika jedinečnými designovými prvky, které doplňují jednotlivé úseky s kosmetickými produkty. Celé horní patro je zasvěceno péči o pleť, ve které nechybí komfortní VIP zóna pro individuální poradenství v oblasti pečující kosmetiky, unikátní koutek se zaměřením pouze na českou a slovenskou kosmetiku Made in Czechoslovakia a speciální certifikovaný švýcarský přístroj sloužící k podrobné analýze stavu pokožky. FAnn Beauty Atelier uvádí 16 značek, které hýbou světem kosmetického průmyslu, a to ať už s přesahem do oblasti ekologie či charity. Oděvy pro beauty konzultanty vytvořil designér Miro Sabo.

FAnn Beauty Atelier, Jungmanovo náměstí 6, 110 00 Praha

Object Concept Store
Foto: KIVA

Inspirativní místo s produkty českých designerů, přírodní kosmetikou, autorskými šperky a designovými doplňky, které umí být současně krásné a ekologicky udržitelné. „Jde mi o naplnění pojmu concept store. Tedy luxus ve smyslu pečlivě vybraných produktů od lokálních značek, vyrobené udržitelně, s důrazem na ekologickou stopu, ale nerezignovat na design. Jedná se produkty vyráběné v malých sériích, ne v masových měřítkách,“ vysvětluje zakladatelka konceptu Jana Longaverová. V nabídce najdete zejména české a slovenské tvůrce jako Zuzana Kubíčková, Daniela Pešková, Petra Kubíková, Široko, Alešbáry, Plove, Optiqa, Mylo nebo Sklárna Květná.

Object Concept Store, Údolní, 528/25, 602 00 Brno

Floritage
Foto: archiv značky

Floritage concept store ocení milovníci prvotřídního designu, stejně jako i designérská studia, jejichž klienti touží po originalitě, špičkové kvalitě a příběhu. Obchod s adresou na Vinohradské ulici nabízí exkluzivní textilní doplňky a látky značky Busatti, nebo lustry, lampy a dekorativní objekty porcelánky Giulia Mangani. Domov provoní odéry, svíčky a mýdla AquaFlor patřící do florentského dědictví, stejně jako brand Mignone 1866 specializovaný na vonné svíčky. Nabídku módních doplňků reprezentuje šperkařka Angela Caputi, která povýšila bižuterii z materiálů, jako je například plast, na úroveň šperkařského díla. Zaujmou rovněž kožené výrobky Scuola del Cuoio. V neposlední řadě si přijdou na své i majitelé čtyřnohých miláčků, pro něž si značka Emma Firenze připravila oblečky, obojky či misky na jídlo.

Floritage, Vinohradská 85, 120 00 Praha

Voix
Foto: archiv značky

Na prestižní adrese v Dušní ulici v blízkosti Staroměstského náměstí se otevřel showroom Voix, který nabízí svým zákazníkům na ploše téměř 600 m2luxusní audio a videotechniku nejlepších značek jako Kharma, Gato Audio nebo Dan D'Agostino. Kromě širokého výběru zboží si zde mohou zákazníci vychutnat hloubku a čistotu tónů v poslechových místnostech nebo relaxovat v na míru připraveném domácím kině. Showroom je nejen královstvím audiotechniky, ale také designu a umění.

Voix, Dušní 3, 110 00 Praha

Čtěte dál