Nová přírodní značka vlasové kosmetiky

Minulý týden proběhlo v nádherných prostorách Artiséme představení značky Source Essentielle od L’Oréal Professionnel, která nedělá kompromisy mezi přírodním původem a účinkem. Přírodní krása není jen trendem, ale životním stylem.

Foto: archiv Harper's Bazaar

Source Essentielle je nová profesionální vlasová péče od L’Oréal Professionnel, která je ekologická od počátku výroby a důsledně se řídí závazky udržitelnosti. Vrací se k přirozenosti, a proto obsahuje minimální počet různých ingrediencí, které jsou esenciální a účinné. Přírodní ingredience jsou získané ekologickou cestou včetně květů a lahvičky šamponu jsou navrženy pro minimální dopad na naši planetu. Přírodní vlasová péče se zaměřuje na udržitelnost na všech úrovních! Šampon Source Essentielle má typicky hranatý tvar, který pojme maximální množství produktu s minimálním dopadem na planetu a zároveň optimalizuje využití prostoru při přepravě. Tím, že se vlasové péče snadněji přepravuje, omezuje potřebu transportu, tudíž snižuje uhlíkovou stopu.

Foto: archiv Harper's Bazaar

Každý šampon lze doplnit v salonu u šamponového baru až tři krát. Tento proces minimalizuje spotřebu plastů a chrání životní prostředí. Přímo na místě si blogerky mohly doplňovací bar na šampony vyzkoušet a produktová manažerka Emese Köteles je seznámila se značkou Source Essentielle a prozradila své vychytávky. Tato péče zahrnuje celkem čtyři řady, Daily, Nouristhing, Radiance a Delicate, které se postarají o všechny potřeby vlasů. Zanechá vlasy krásně lesklé a hebké na dotek.

Foto: archiv Harper's Bazaar

Pro blogerky, které se představení značky zúčastnily, byl připraven workshop, na kterém si z přírodních surovin vyrobily adventní věnce. Vedla je Monika Chmelářová, která si v roce 2012 založila blog Vintagelover.cz, který se zaměřuje na interiéry, DIY, design, zahrady, květinové dekorace a svatby. Její inspirací je skandinávský design a vintage věci. Miluje francouzské a anglické zahrady. Jejím velkým koníčkem je renovace starých věcí a štětec i barva jí nejsou cizí.

Foto: archiv Harper's Bazaar

Nechybělo ani výborné občerstvení od firmy Caterinc, která boří mýty o veganství a překvapuje novými, plnými chutěmi mezinárodní gastronomie. Řídí se heslem: ,,Minimum Waste, Maximum Taste“.

Foto: archiv Harper's Bazaar

Celý event jsme pořádali v nádherných prostorách nového obchodu s českým designem Artiséme. Galerijní prostor není chladný a bílý, ale spíše romantický, s drobnými nedokonalostmi, jež jen podtrhují celkovou krásu místa.

Foto: archiv Harper's Bazaar

Pokud značku chcete vyzkoušet a nechat si doplnit svou prázdnou lahvičku od šamponu, stačí si vyhledat váš salon na stránkách www.salon-expert.cz. Tam si jednoduše vyfiltrujete salony ve svém okolí, které nabízí Source Essentielle!

Čtěte dál