Nová módní ikona Diane Keaton

Seznamte se s novou inluencerkou.

Herečka, která proslula rolí Annie Hall ve stejnojmenném filmu Woodyho Allena, měla vždy vytříbený styl. Každá z jejích filmových postav v sobě odrážela osobní styl Diane. Vkus sobě vlastní předvedla v mafiánské klasice Kmotr, kde si zahrála budoucí manželku Michaela Corleoneho, komedii Klub odložený ženjako uštvaná byznysmenka, jež se snaží zbavit závislosti na manželovi, či romanci Lepší pozdě nežli později, kde hrála idealistickou spisovatelku.

Svůj artově vedený Instagram, který sleduje téměř 450 tisíc followers, tvoří její vzpomínky či umělecká díla a fotografie. Poslední týden feed účtu oživila několika selfie v outfitech, za které by se nemusela stydět jedna blogerka. Hashtag #OOTD a titulek TODAY'S OUTFIT tak způsobil hotovou senzaci.

Platinově sivé vlasy, brýle s černými obrubami a nekompromisní outfity, které tvoří vypasovaná saka, úzké kalhoty, roláky, boty na platformě či vysokém podpatku a masivní opasky. Tedy styl, který se podobá i vkusu influencerek o desítky let mladších. Herečka, která byla čestným hostem módní přehlídky značky Rodarte v Los Angeles, tak dokazuje, že nejenže styl není o penězích, ale ani o věku.

Čtěte dál