Nohy jako stvořené pro červený koberec

Pamatujete na dokonalou nohu Angeliny Jolie, která vykukovala v nekonečně dlouhém rozparku její černé róby? Tak přesně takovéhle nohy teď můžete mít také!

Právě začíná jeden z nejsledovanějších filmových festivalů u nás, 54. Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech, a pokud máte pozvánku na alespoň jednu ze společenských událostí, které tento filmový svátek provází, určitě se vám bude hodit tip na ošetření vašich nohou, které z nich vykouzlí šperk nejen na červeném koberci, ale třeba i jen na kolonádě nebo na pláži.

Foto: Shutterstock

Přímo v Karlových Varech můžete vyzkoušet novinku ze světa neinvazivní péče formování postavy a omlazení obličeje Endosphères Therapy. V lázeňském městě ji najdete v salonu Royal Derma Clinic. Luxusní salon je umístěň v hotelu Royal Regent a vyzkoušet zde můžete inovativní přístroj na hubnutí, redukci celulitidy a omlazení pleti - AK Sensor All, který v tuto chvíli v Čechách jinde nenajdete. Z nabídky si můžete vybrat 60 minutové ošetření obličeje nebo 80 minutové ošetření těla, které zaručuje velmi efektivní zpevnění těla.

Foto: archiv PR

Jak Endosphères Therapy funguje?

Technologie Endosphères Therapy využívá inovativní kompresní mikrovibrační systém, který zaručuje zeštíhlení, zpevnění, odstranění celulitidy, ale i vyplnění a vypnutí vrásek v obličeji.

Klíčový je váleček, který je tvořen z 55 hypoalergenních silikonových kuliček. Pomocí nich jsou vytvářeny mechanické vibrace s nízkou frekvencí, které působí přímo na hlavní příčiny celulitidy – lymfatickou stázi, akumulacitekutin a agregáty tukových buněk a tím dosáhnout těch nejlepších výsledků v boji s celulitidou. V oblasti obličeje dochází díky intenzivnímu působení válečků k obnovení tvorby elastinu a kolagenu a tím k pozvednutí kontur a vyplnění vrásek.

Foto: archiv PR

Kde ještě se můžete na ošetření objednat?

Na ošetření Endosphères Therapy se můžete objednat také na pražské klinice – v Miracle Esthetic Clinic and Spa, kde neustále sledují ty nejnovější trendy a nabízejí ošetření té nejvyšší kvality. Krom této novinky si zde můžete vybrat se široké škály ošetření pro zeštíhlení, formování postavy, omlazení obličeje a také kosmetických ošetření profesionální kosmetikou [ comfort zone ]!

Čtěte dál