„Nikdy si nedovolím být naprosto spokojená,“ říká Winnie Harlow, tvář značky Puma

Celosvětově známá modelka Winnie Harlow se spojila s globální sportovní značkou Puma při tvorbě nových tenisek. Co na sebe při příležitosti uvedení modelu Cruise Rider prozradila v rozhovoru?

Foto: archiv Puma

Winnie Harlow nemusíme dlouze představovat. Modelka s kanadskými a jamajskými kořeny je známá také pro své postavení k nemoci pleti vitiligo, kterou trpí, ale i tak se stala jednou z nejznámějších modelek současnosti a chodí ty největší módní přehlídky. 

Nyní se spojila s globální sportovní značkou Puma a společně vytvořily nový pár tenisek. Novinka Cruise Rider je odvážnější, barevnější a vyšší. Tenisky jsou navrženy ve dvou barevných variantách a mají mírně zvýšenou pěnovou podrážku pro maximální pohodlí. Růžová verze má síťovaný a nylonový vršek, který je doplněný semišovými detaily v pastelově fialové a žluté. Druhý typ je vytvořen v modrých tónech v kombinaci s azurovou a bílou. „Nejvíce na nich miluji to, že se nemusím bát, s čím je zkombinuji. Ladí jednoduše se vším!,“ říká o nových teniskách Winnie Harlow. Co dalšího v rozhovoru prozradila? 

Jste jednou z nejvyhledávanějších modelek současnosti. Jak byste sama sebe popsala a proč si myslíte, že s vámi chce spolupracovat takové množství značek? 

Nedávno došlo k hnutí a uznání, že naše odlišnosti nás dělají krásnými, a to je něco, co jsem prosazovala již od mých začátků v tomto oboru. Je úžasné pracovat se značkami, které sdílí ty samé hodnoty. 

S Pumou spolupracujete již několik měsíců. Jak byste tuto zkušenost popsala a co dalšího vás čeká? 

Miluji svou PUMA rodinu, jsem vděčná za toto partnerství. Opravdu obdivuji, že jsou skutečnými kolaboranty a berou mé názory a můj vliv. Toto partnerství je založeno na reálné spolupráci, což může být kolikrát vzácné. 

Puma je známá pro spojení módy, kultury a stylu. Proč je to pro vás důležité? 

Myslím si, že je velmi důležité sjednocovat módu a kulturu se stylem, protože pak pochopíte, kdo ten daný člověk přesně je. 

Děláte velké kroky a je jasné, že jste úspěšnou ženou. Jak jste dosáhla svých cílů?

Vždy jsem se vyhecovala, i když to byly věci, které mě děsily nebo znervózňovaly. Nikdy si nedovolím být naprosto spokojená. Vždy si naopak říkám „co je pro mě dalšího?“ a nastavuji si nové cíle. 

Foto: archiv Puma

Který krok byl prozatím ve vaší kariéře ten největší či nejzásadnější? 

Řekla bych, že největším krokem bylo přestěhování se do Londýna. 

Puma právě oznámila, že se stáváte tváří nových tenisek Cruise Rider. Proč jste se to rozhodla podpořit a co si myslíte o jejich siluetě? 

Zbožňuju jejich nositelnost a jakmile jsem je viděla, věděla jsem, že budou perfektně fungovat se zbytkem mého šatníku. 

Hodně se vyjadřujete pomocí módy a vašeho stylu. Můžete nám ho popsat v jedné větě? 

Můj styl je něco mezi casual streetwear, runway a straight off the runway. 

Foto: archiv Puma

Jak byste zkombinovala pár bot Puma Cruise Rider s nějakým outfitem z vašeho šatníku? 

Zkombinovala bych je s overalem, který má stejné barvy. 

Máte oblíbený outfit a bez čeho nemůžete opustit domov? 

To by bylo cokoliv ze skříně mého přítele, což jsou obvykle tepláky a tričko. Domov však nemohu opustit bez šperků. 

Nejvíce známá jste pro svou roli v módním průmyslu. Jaké další koníčky a zájmy máte? 

Velmi se zajímám o skincare, a to již od malička. Často jsem se v koupelně prohrabávala věcmi mé mamky a babičky. Také mě baví herectví, tak uvidíme, jak budu úspěšná v tomto odvětví. 

Co o vás mnoho lidí pravděpodobně neví? 

Jsem popravdě docela otevřenou knihou. Jsem to, co vidíte. 

Máte novoroční předsevzetí? Přemýšlíte už dokonce nad tím, jak je zrealizovat?

Moc v novoroční předsevzetí nevěřím, protože si myslím, že pokud chcete změnu, měli byste to prostě udělat. Neměli byste čekat na specifický čas, kdy tuto změnu uděláte. 

Nové tenisky PUMA Cruise Rider jsou dostupné od 18. listopadu ve Footshopu a na Puma.com. U prodejců Queens, Espace a Aranburu můžete tenisky očekávat již začátkem roku 2021, a to dokonce ve více barevných provedeních!

Čtěte dál