Nezajdeme na skleničku? Oblíbené drinky, které odhalí váš charakter

Seznamovací aplikace mnohdy klamou. Vraťte do hry raději klasické rande a spojte příjemné s užitečným. Víno, Gin Tonic, Mojito anebo snad Whiskey Sour? Váš oblíbený nápoj o vás mnohdy prozradí více, než byste čekali. Nejvyšší čas oprášit váš skleničkový servis, lekce právě začíná.

Foto: Shutterstock

Sklenku červeného, prosím

Citliví, ohleduplní a šarmantní, tak můžeme popsat milovníky červeného vína. S velkou oblibou sledují své blízké okolí a uvažují převážně logicky. Hravá osobnost, vytříbený styl a smysl pro detail jsou osobní třešničkou na dortu. Doporučujeme ochutnat.

První setkání na obzoru? Připravte se na rande s lehkou vážností. Vaše nová známost touží důkladně poznat vaše nefalšované „já“ do nejmenších detailů. Očekávat můžete dlouhé rozhovory u svíček a rafinované otázky, které se mohou ubírat i filozofickým směrem. Není vyloučeno, že se jako mávnutím kouzelného proutku ocitnete u otázky smyslu života.

Viva la Vida!

Milovníci Mojita jsou vždy v dobré náladě. Pozitivním pohledem na život rychle rozesmějí i vás. Pozor si dávejte snad jen na růžové brýle, ne vždy bude snadné nahlédnout za radostnou fasádu a zjistit, co si o vás druhá polovička ve skutečnosti myslí, potenciální partneři zůstávají tak trochu tajemní. Na druhou stranu, nečiní je právě tato skutečnost tak atraktivními a sexy, hmm?

Původem kubánský nápoj je symbolem spontánnosti, stačí pár drinků a rázem jste hvězdou tanečního parketu. A proč ne, nudit se zaručeně nebudete! Mějte na paměti, že „Live in the moment“ je nepsané motto milovníků Mojita.

Sázka na jistotu jménem Gin Tonic

Gin Tonic patří už roky mezi oblíbené „hořké“ klasiky. Skvělé míchají například v Public Interest na rohu ulice Kozí a U Milosrdných na Praze 1, nemáte zač. Milovníci původem indického nápoje dobře vědí, kam v životě směřují. Odhodlání je klíčovou vlastností a životní výzvy považují za příležitost k osobnímu růstu. Jednoduše řečeno, rande je pro ně vzrušující aktivita, kterou si neodpustí za žádnou cenu.

Pravidla hry zní asi takto: nebojte se otevřeně klást otázky, získáte tím tak jasnou představu o protějšku. Pokud nesouhlasíte, vložte karty do hry a prosaďte svůj vlastní názor. Vyhrát nemusíte, avšak plusové body máte zaručeny. A kdo ví? Třeba jste si za ně právě pořídila váš nový vztah. Čin čin.

Ve středu vesmíru

Sour neboli „kyselá“ Whiskey je sebevědomá a vždy středem pozornosti, stejně jako její konzument. Tajemství úspěchu? Dokonalé načasovaní. S každým dalším slovem dobře ví, jak okouzlit a získat si pozornost svého protějšku.

Chvíle nudy a trapné minuty ticha rozhodně nečekejte, raději se připravte na vzrušující příběhy téměř jako z filmového plátna studia Metro Goldwyn Mayer v hlavní roli s nikým jiným něž s Whiskey Sour. Emoce, napětí a možná i trocha vzrušení jsou hlavní taháky scénáře. Že vám to zní jako zábavný večer? Zaručeně. Otázka je, zda udržíte pozornost až do konce filmu.

Myslete na plán B pro všechny případy

Ne vždy si vybereme ten správný drink a v momentu kdy zjistíte, že klub nemá extra zadní východ, jste v pasti. Další sklenička nepřichází v úvahu a co teď? Vsaďte na přítele na telefonu, taková prasklá hadice od pračky a vytopený byt rozhodně překoná i hollywoodský trhák Whiskey Sour. Drinky jsou jako hra. Ochutnávejte, užívejte a nepřestávejte objevovat…

Čtěte dál