Newyorské It-Girls, které neznáte, ale měli byste!

Jsou krásné, mladé, úspěšné. Slyšeli jste o nich?

Všichni si určitě vzpomeneme na filmové a knižní postavy, které krom toho, že žily v New Yorku, měly také zajímavý životní příběh, styl a charisma, kterým okouzlily celý svět. Ať už je to Blair Waldorf ze Super Drbny, Carrie Bradshaw ze Sexu ve Městě nebo Andrea Sachs z Ďábel nosí Pradu. Dnes už tomu ale není tak, že se it-girls schovávají v bytech na Upper East Side. Naopak je najdete v Greenwich Village, Soho nebo ve Financial District. Krom Instagramu žijí "under the radar" život a udržují úzký okruh přátel. Zde je pár mileniálských jmen, které nezapomenete.

Talita Von Furstenberg

Přijde vám, že už jste to jméno někde slyšeli? To asi proto, že Talitina babička je známá módní návrhářka Diane von Furstenberg. Jejím dědečkem je princ Egon von Furstenberg, člen německé aristokratické rodiny. Talita vyrůstala ve slunném Los Angeles, které jí také inspirovalo, aby pro DVF udělala svou vlastní kolekci – TVF. Kolekce sklidila takový úspěch, že se Talita vrátila s návrhy na podzim/zimu. Krom toho, že má na svém instagramovém profilu přes 200 tisíc followers, je také studentkou prestižní školy Georgetown a dělí svůj čas na LA, New York a Washington D.C.

Marie-Olympie Řecká a Dánská

Narodila se v New Yorku, ale má evropské předky. Marie-Olympie je krásná mladá modelka, kterou jste mohli vidět například na titulní stránce Teen Vogue nebo Town & Country. V roce 2016 vystudovala fotografii na Parsons School of Design a individuální studie na New York University. Je zároveň nejstarší dcerou řeckého korunního prince Pavla. V roce 2016 se také spekulovalo o tom, že má romantický vztah s princem Harrym, tyto fámy byly ale následně vyvráceny.

Isabel Getty

Dcera Christophera Gettyho a Pii Miller je také vnučkou J. Paul Gettyho, známého především pro Getty Oil Company a mecenášství, též byl vyhlášen jako nejbohatší žijící Američan pro rok 1957 podle časopisu Fortune. Isabel má ale úplně jiné zájmy. V roce 2016 vystudovala New York University, kde studovala hudbu. Teď se primárně věnuje své rockové kapele Jean Marlow, která sídlí v Londýně. Stále však tráví dost času ve svém bytě na Upper East Side.

Delilah Belle Hamlin

Mezi další úspěšné mileniály patří i Delilah Belle. Její matka Lisa Rinna se proslavila jako jedna z hlavních manželek v oblíbené americké reality show Paničky z Beverly Hills, ve které také hrála Yolanda Hadid, matka Gigi a Belly Hadid. Delilah se sama živí modelingem a má kontrakt s největší modelingovou agenturou, IMG Models, v Americe. V New Yorku žije v bytě v hip části Tribecy, který si zařizovala sama, když šla v roce 2018 také studovat na New York University. Delilah můžete vidět na módních molech v rámci fashion weeku i na pláži v LA s přítelem Eyalem Bookerem, který se též věnuje modelingu.

Čtěte dál