Neteř Lady D jako módní múza. Znáte Kitty Spencer?

Lady Diana je stále inspirací většiny z nás a její neteř kráčí v jejích šlépějích. Nečekejte nyní tak oblíbený streetwear, ale čistou ženskou eleganci. Jestliže jste o Kitty Spencer dodnes neslyšeli, nastal čas to napravit.

Foto: Profimedia

Britská královská rodina málokdy unikne pozornosti, je tomu tak i v případě krásné neteře princezny Diany, ačkoliv tomu tak dříve nebylo. Bratr princezny Diany se rozhodl pro život v Jihoafrické republice, kde chtěl, aby rodina žila volněji, ne pod neustálým dohledem médií. Devětadvacetiletá Kitty, stejně jako její zesnulá teta Diana, nese titul Lady. Její krásou, stylem a noblesou si získala srdce médií a také světa sociálních sítí. V dnešní době ji na Instagramu sleduje přes 500 tisíc uživatelů. 

Přestože vyrůstala v jiné zemi, díky studiím se vrátila zpět do Evropy a následně její popularita pomalu rostla. Není se čemu divit. Krásné uhrančivé oči, ženská postava, elegance a aristokratické kořeny. S touhle perfektní kombinací se uchytila jako modelka. Dnes je z ní takzvaná IT girl, modelka, múza, zastupuje několik charit a stala se tváří několika luxusních světových značek. Také je ambasadorkou značky Bulgari a velmi často je spojována s módním domem Dolce & Gabbana. Před několika sezonami se prošla i po mole v jejich modelu, je často k vidění na akcích tohoto italského módního domu. Kitty reprezentuje modelingová agentura Storm, kde je ve skvělé společnosti hvězd, kterými jsou například Cindy Crawford, Carla Bruni či Behati Prinsloo.

Foto: archiv Instagramu @kitty.spencer

Ztělesnění elegance

Její styl je to, čím se odlišuje od jiných. Kráčí po stopách své tety, která je dodnes módní inspirací pro mnohé z nás. Kitty má vytříbený a elegantní styl, miluje ženské prvky, nadčasové modely a krásné šperky. Jestli vás baví tento klasický look, Kitty je tou pravou inspirací. Často ji vidíte v šatech různých stylů, kostýmcích a celkově velmi šik modelech. Nezůstává však pouze u černé barvy. Ráda nosí i barevnější kousky či pastelové odstíny. Na jejím Instagramu se určitě inspirujete módou na formálnější akce a večírky. Je to velmi příjemná změna od klasické streetstyle módy, kterou momentálně vidíme velmi často.

Vzhledem k nedávným zásnubám s miliardářem Michaelem Lewisem se máme na co těšit. Její svatební šaty budou určitě ztělesněním ženskosti, stejně jako sama budoucí nevěsta.

Čtěte dál